Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje skorpion, krew.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Ellison napisał niegdyś książkę, która dała mu sławę i pieniądze. Niestety od tego czasu, spod jego ręki nie wyszło nic równie dobrego. Chcąc raz jeszcze być na pierwszych stronach Ellison, przeprowadza się do domu, gdzie nieznany sprawca zabił całą rodzinę. Zaraz po przeprowadzce mężczyzna odnajduje pudło, zawierające filmy z morderstw. Próbując rozwikłać zagadkę, wraz z rodziną staje się kolejnym celem prastarego demona.
Remake filmu z 1981 roku. Perseusz (Sam Worthington) musi stawić czoła potworom takim jak: przerażająca Meduza, czy ogromny Kraken, by ocalić Księżniczkę Andromedę (Alexa Davalos). Po drodze spotyka wielu bogów, między innymi Zeusa (Liam Neeson), czy Hadesa (Ralph Fiennes) i magiczne stworzenia.
Luc Crash, przywódca satanistycznego gangu Jeźdźców Apokalipsy dokonuje rytualnego mordu na parze młodych ludzi. Jimmy Cuervo (Furlong) i jego dziewczyna Lily giną, aby Crash mógł osiągnąć nieśmiertelność. Jednak Jimmy odradza się jako Kruk i rusza w pościg za mordercą, aby zemścić się i powstrzymać łańcuch tragicznych wydarzeń Jedyną szansą na ponowne połączenie z ukochaną i ocalenie okolicznych mieszkańców od zagłady jest wygrany pojedynek z szatanem.
Bruce Lee stara się położyć kres działalności Hana handlującego narkotykami i dziewczętami. Szukając sprawców śmierci swojej siostry, udaje się na wyspę, której właściciel pod przykrywką prowadzenia szkoły walk kung-fu szmugluje opium i czerpie zyski z prostytucji.
Chiny, lata dwudzieste XX wieku. Po śmierci ojca, dziewiętnastoletnia Song Lian zmuszona jest poślubić Chen Zuoqiana – głowę wpływowej rodziny. Pięćdziesięcioletni Chen ma już trzy żony, każda z nich mieszka w oddzielnym domu na terenie wielkiego zamku. Żony zaciekle ze sobą konkurują, ponieważ zainteresowanie ich męża daje władzę, status i przywileje. Każdej nocy Chen decyduje, którą żonę odwiedzi, a wtedy przed jej domem zapalana jest czerwona latarnia. Żony gotowe są na wszystko, by latarnia zapłonęła przed ich drzwiami. Jednak czasem sprawy mogą wymknąć się spod kontroli...
Grupa badaczy jaskiń odkrywa tajemniczą podwodną grotę. Postanawia ją zbadać. Wkrótce po wejściu do niej wyjście zostaje zablokowane. Muszą szukać innego. Nie wiedzą jednak jeszcze, z kim będą musieli stoczyć walkę, przez co ich czas i droga powrotu znacznie się wydłuży.
Las Vegas odbywa się Tydzień Elvisa Presleya. Tłumy ludzi przybywają do miasta, aby oddać hołd królowi rock-and-rolla. Kasyna, hotele, aleje i bulwary największego centrum rozrywki na świecie zapełniają sobowtóry Elvisa. Miasto przypomina żywe muzeum największej legendy muzyki.
Do kasyna Riviera wchodzi pięciu "Elvisów". Są to byli więźniowie: Murphy (Kevin Costner), Michael (Kurt Russell), Gus (David Arquette), Hanson (Christian Slater), Franklin (Bokeem Woodbine). Z pozoru niczym nie różnią się od fanów przybyłych na zlot Elvisa Presleya. Ubrani są w wyszywane cekinami kombinezony, przepasane błyszczącymi pasami i w charakterystyczne „elvisowskie” pelerynki. Wszyscy noszą też starodawne baczki i kolorowe okulary. Do kasyna wnoszą sprzęt muzyczny. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak jeden z koncertujących zespołów. Tyle że zamiast instrumentów, z pokrowców na gitary, wyciągają broń. Ich plan wydaje się prosty: wchodzą, opróżniają kasę i uciekają szybciej niż zdołali wejść. Niestety, strażnicy kasyna otwierają do nich ogień. Wywiązuje się strzelanina, w trakcie której ginie Franklin. Pozostali kradną pieniądze – ponad 3 miliony dolarów i uciekają na dach, skąd zabiera ich helikopter.
[opis dystrybutora]
Perseusz, potomek Zeusa, pragnie dotrzeć do ukochanej Andromedy. Zazdrośni o względy jego kochanki bogowie szykują mu jednak wiele prób. Dzielnemu Perseuszowi pomagają skrzydlaty koń Pegaz i mądra sowa. Jednym z jego rywali jest sam Zeus.
Historia zaczyna się w 1964, kiedy malarz Francis Bacon (Derek Jacobi) zaskakuje włamywacza George'a Dyera (Daniel Craig) buszującego w jego londyńskiej pracowni i domu w poszukiwaniu czegoś wartościowego. "Kim mógłbyś być?" - wykrzykuje artysta - "niewiele jest w tobie z włamywacza. Rozbieraj się i chodź do łóżka, a będziesz miał wszystko, czego zapragniesz".
W tym momencie na zawsze zmieniło się życie obydwu. Dyer przez siedem lat był stałym modelem Bacona i starał się - finansowo wspierany przez Bacona - wydobyć ze środowiska i kultury klasy robotniczej, dostosować do zamkniętego świata artystów.
Dyer został obdarowany drogimi garniturami i pieniędzmi, był zabierany w podróże do Paryża i Nowego Jorku, choć nie tworzyli z Baconem dobranej pary. Najwięcej radości dawała mu zazwyczaj wędrówka z młodymi ludźmi po paryskich barach, ale nie był w stanie stawić czoła nieustającym żartom swego dobroczyńcy. Dowcipny Bacon był w swoim żywiole, kiedy zabawiał się i pił z modelkami pozującymi do fotograficznych aktów, kpiąc ze wszystkiego i wszystkich: "Szampan dla moich prawdziwych przyjaciół, prawdziwe cierpienie dla fałszywych" i przedstawiając swoje niekonwencjonalne towarzystwo: "Witamy w obozie koncentracyjnym". Kiedy Dyer skarżył się na nocne koszmary, Bacon krótko replikował "George, nocne koszmary nie mogą być bardziej przerażające, niż życie".