Filmy torebka, romans

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje torebka, romans. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Hotel 52

5,9
Autorski serial Polsatu, którego akcja rozgrywa się współcześnie w luksusowym, warszawskim hotelu. Codzienne perypetie osobiste i zawodowe pracowników i gości są pretekstem, aby pokazać życie hotelu od zaplecza. Główną bohaterką jest studentka malarstwa Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), która z dnia na dzień zostaje właścicielką tytułowego hotelu. Jego menedżerką jest wieloletnia kochanka ojca Natalii - Iwona (Magdalena Cielecka). Miedzy obiema paniami dochodzi do licznych spięć – różnią się bowiem charakterami, a w przeszłości nigdy nie były sobie bliskie. Teraz muszą grać w jednej drużynie, co nie jest dla nich łatwe.
Historia niesamowitego wydarzenia do jakiego doszło pewnej nocy w jednym z wielu indyjskich call-center. „Hello” to opowieść o życiu sześciu pracowników dużego telefonicznego centrum obsługi klienta. W ich życiu wszystko idzie źle – do czasu, kiedy zadzwoni do nich... sam Bóg.
Kobieta znudzona małżeństwem wikła się w romans, który prowadzi do dramatycznych konsekwencji i moralnych rozterek.

Słowa kluczowe