Filmy helikopter

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje helikopter. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wojna o jutro

6,3
5,8
W roku 2022 dochodzi do otwarcia portalu czasu, którym przybywa grupa podróżników z roku 2051, by przekazać, że ludzkość przegrywa globalną wojnę z rasą kosmicznych potworów. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest dostarczenie z przeszłości nowych żołnierzy. Wśród zrekrutowanych jest nauczyciel szkoły średniej i były komandos Dan Forester. Uwikłany w walkę z hordami morderczych potworów znajduje sposób na ich pokonanie, ale czy starczy mu czasu, by dokonać zmian?
Gdy aktywność wulkanu niebezpiecznie wzrasta, Owen i Claire powracają na wyspę, by ocalić dinozaury przed ponownym wyginięciem.
Bad Boys – Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) – wracają, by po raz ostatni dać czadu!


Kosmiczny łowca powraca i tym razem szuka zwierzymy w miejskiej dżungli.
W styczniu 1981 roku Hubert Bonisseur de La Bath (Jean Dujardin) był więziony w Afganistanie. Jego oprawcy żądają od Francji broni w zamian za ich słynnego szpiega. W końcu udaje mu się uciec. Po powrocie do Paryża spotyka Serge'a (Pierre Niney), alias OSS 1001, bardzo młodego agenta, który bardzo się od niego różni. Podczas gdy Serge zostaje wysłany z misją do Afryki Zachodniej, aby pomóc przywódcy Koudjo Sangawe Bambie (Habib Dembélé) w pokonaniu rebeliantów, Hubert Bonisseur de La Bath zostaje przydzielony do komputerowego przetwarzania plików agencji. Ale kiedy OSS 1001 znika, OSS 117 zostaje wysłany, aby kontynuować jego misję. Jego przykrywką będzie pewien biznesmen Émile Cousin (Habib Dembélé). Ten po przyjeździe jest witany jak głowa państwa...
Historia Forresta Gumpa od początku jest niezwykła. Forrest urodził się w latach 50-tych, a jego IQ to 75 czyli poniżej normy, jednak to nie stanowi dla niego kłopotu, łatwo nawiązuje znajomości i nie zraża się do ludzi. Już od dzieciństwa przyjaźni się z Jenny, która zostaje na długo jego jedynym przyjacielem. Forrest Gump dzięki temu, że niezwykle szybko biega dostaje się wkrótce do drużyny footbolowej i w końcu na studia, które udaje mu się ukończyć. Jako reprezentant kraju został zaproszony do białego domu na spotkanie z prezydentem Kennedym, któremu oświadcza wprost, że musi do łazienki. Zostaje potem zwerbowany do wojny w Wietnamie, gdzie poznaje swojego drugiego przyjaciela Bubbe oraz porucznika Dana. Po ukończeniu służby zakłada firmę krewetkową i dzięki szczęściu zostaje jedynym dostawcą krewetek w kraju, przez co zarabia fortunę. W czasie swoje życia poznał wielu sławnych ludzi: Elvisa Presleya, Johna F. Kennedy'ego, Nixona, Johna Lennona oraz wielu innych.

Niedobrani

6,4
7,8
Były dziennikarz trafia na imprezę charytatywną. Tam spotyka swoją dawną nianię – Charlotte – obecnie sekretarkę stanu USA. Niebawem pomiędzy parą rodzi się uczucie.
Tym razem cyborg T-800 wraca w przeszłość by ocalić chłopaka, będącego nadzieją ludzkości, przed znacznie nowocześniejszym modelem.
Droga do Matrix znów otwiera się dla Neo, który dotychczas prowadził normalne życie w San Francisco. Mężczyzna od swojego terapeuty dostawał niebieskie pigułki, lecz pewnego dnia w jego życiu znów pojawia się Morfeusz i proponuje mu zażycie czerwonej pigułki prowadzącej do rzeczywistości Matrix, która jest teraz znacznie potężniejsza, niż wcześniej.

Old

5,8
3,7
Kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, to opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…