Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nagość, garaż.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Gdy stewardesa Jackie Brown zostaje przyłapana na przemycaniu gotówki dla handlarza bronią, decyduje się na niebezpieczną grę i nawiązuje współpracę z agentami federalnymi. Łącząc siły z zakochanym w niej poręczycielem majątkowym, kobieta planuje przechytrzyć zarówno policję, jak i swojego szefa, aby uciec z milionem dolarów.
Za rolę nowojorskiego, działającego niekonwencjonalnie gliniarza (Jimmy „Popeye” Doyle) Gene Hackman otrzymał nominacje do Oscara. Razem ze swoim partnerem (Roy Scheiderem) śledzą szlak przerzutowy narkotyków wiodący z Francji do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Film został oparty na autentycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w latach 60.
Trevor Reznik, mechanik, nie może spać... od roku. Totalne zmęczenie doprowadziło do wstrząsającego pogorszenia się jego stanu zdrowia. Niepewny niczego, a nawet nieświadomy popełnionego przestępstwa popada w przytłaczającą paranoję oczekując w napięciu czegoś złego.
Jennifer Lopez (Pokojówka na Manhattanie) gra Claire, nauczycielkę liceum w separacji z mężem. Kiedy przystojny i charyzmatyczny dziewiętnastolatek, Noah (Ryan Guzman - Step Up: All In) wprowadza się do domu obok, Claire, w chwili słabości, ulega jego czarowi i spędzają razem niezapomnianą noc. Kiedy Claire chce zakończyć romans, zaangażowanie Noaha zmienia się niebezpiecznie gwałtowną obsesję. Kobieta musi przekroczyć granice, by bronić siebie i swoich najbliższych.
Film ukazuje zabawne różnice pomiędzy "Jankesami", czyli Wandą (Jamie Lee Curtis) i jej kochankiem Otto (Kevin Kline) oraz typowymi "Angolami": adwokatem Archie Leachem (John Cleese) i Kenem (Michael Palin), złodziejem i wielbicielem zwierząt w jednej osobie. Tę zwariowaną czwórkę niespodziewanie połączy chęć zdobycia bezcennych diamentów... a podzieli pragnienie przejęcia łupu.
Dwaj detektywi Roger i Martin pracują razem od trzech lat. Kolejnym ich zadaniem jest ochrona mafijnego księgowego Leo, który pracował dla dyplomaty zajmującego się przemytem narkotyków. Teraz jako świadek koronny narażony jest na zemstę gangu.
Życie młodego utalentowanego sportowca Dana Millmana (Scott Mechlowicz) to pasmo sukcesów – jest przystojny, ma pieniądze, a osiągnięciom sportowym towarzyszy równie imponujące powodzenie u kobiet, które zmienia jak rękawiczki. Niestety wypadek brutalnie przerywa jego karierę i wspaniałe plany na przyszłość. Dan załamuje się, zaczynają go męczyć przerażające koszmary senne. Którejś kolejnej nieprzespanej nocy trafia na stację benzynową, gdzie spotyka tajemniczego mechanika Socratesa (Nick Nolte), który na zawsze odmieni jego życie...
Debiut reżyserski Gary’ego Oldmana to próba rozliczenia się z demonami swojego dzieciństwa. Zbiorowym bohaterem filmu jest instytucja rodziny. Nic doustnie ukazuje upadek tej instytucji. Sadystyczny Ray (Ray Winstone) i młody Billy (Charlie Creed-Miles) są uzależnieni od alkoholu, narkotyków, a przede wszystkim od rodzinnej przeszłości, która była naznaczona brakiem uczuć, brutalnością i zagubieniem. Mężczyźni nie zauważają, że poprzez swoje zachowanie niszczą nie tylko siebie, ale także ludzi, których kochają.
Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.