Filmy statek kosmiczny

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje statek kosmiczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Mandalorian

7,9
7,6
Akcja serialu The Mandalorian rozgrywa się po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki. Jest on łowcą nagród zatrudnionym przez Greefa do wykonania określonego zadania.

Halo

6,5
Oparty na bestsellerowej serii strzelanek FPS studia Xbox Game Studios, serial Halo rozgrywa się w 26. wieku i skupia się na przygodach Master Chiefa (w tej roli Pablo Schreiber) – cybernetycznie ulepszonego żołnierza znanego jako Spartanin, który broni ludzkości pod rozkazami Dowództwa Kosmicznego ONZ.
31 grudnia 1999 roku doręczyciel pizzy, Fry przypadkowo zostaje zamknięty w komorze kriogenicznej i budzi się w roku 3000.


Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Kultowy serial powraca w odświeżonej wersji. Poznamy nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu.
Kiedy spokojna kolonia na krańcu galaktyki zostaje zagrożona przez armię despotycznego Regenta Balisariusa, młoda kobieta z tajemniczą przeszłością zostaje wysłana w poszukiwaniu wojowników z sąsiednich planet, którzy pomogą im stanąć do walki.
W 1928 roku w Egipcie archeolodzy znajdują tajemniczy obiekt. Dopiero po sześćdziesięciu latach młody naukowiec, Daniel Jackson, odkrywa jego przeznaczenie. Są to Gwiezdne wrota – maszyna skonstruowana przez istoty pozaziemskie i służąca do przenoszenia się między galaktykami. Daniel wraz z grupą żołnierzy wyrusza w podróż do niewiadomego, aby odkryć, dokąd prowadzą wrota i co czeka po ich drugiej stronie.

65

5,6
4,2
Po katastrofie pilot Mills odkrywa, że planeta, na której się rozbił, jest Ziemią sprzed 65 milionów lat temu.
Burzliwa przeszłość Rocketa sprawia, że Peter Quill ponownie musi zebrać ekipę i stanąć do niebezpiecznej misji.

Flash

6,3
6,8
Barry Allen zyskuje nadprzyrodzone moce i staje się superbohaterem zwanym jako Flash. Pewnego dnia, wskutek ratowania bliskich, zaburza czasoprzestrzeń.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…