Filmy mafia, gang

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje mafia, gang. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młody Kunal (Sanjay Dutt) jest wnukiem bogacza Shamsher Singha (Dilip Kumar). Po tragicznej śmierci swojego ojca Pratapa (Suresh Oberoi), zostaje wychowany przez wiernego i szlachetnego sługę Abu Babę (Sanjeev Kumar). Kunal zakochuje się w miejscowej dziewczynie Durdze (Padmini Kolhapure), która mieszka razem ze swą matką (Nadira). Jego dziadek nie jest zachwycony uczuciem wnuka do ubogiej wieśniaczki. Wkrótce ona i jej matka zostają zaatakowane. Gdy Abu Baba przychodzi kobietom na pomoc- zostaje zamordowany. Wściekły Kunal szuka sprawców tragedii. Trop zaprowadza go do dziadka...


Przekręt

8,2
Londyńskie grupy przestępcze wpadają w wir chaosu wraz z pojawieniem się w mieście bezcennego klejnotu.

Kobiety mafii 2

4,6
4,5
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Max Payne

5,9
Adaptacji kultowej gry video, pod tym samym tytułem. Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez członków gangu, którzy znajdowali się pod wpływem tajemniczego narkotyku "Valkyr". Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez nowojorską policję oraz tajemniczą korporację. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Proceder

6,5
6,4
Tomasz Chada (Piotr Witkowski) nawija rapowe kawałki, pali trawę, a w wolnych chwilach kradnie bryki dla warszawskiej mafii. Złodziejski proceder traktuje jako etap przejściowy – chce tworzyć muzykę. Łudzi się, że dzięki szybko zarobionej kasie będzie mógł wynająć studio, nagrać płytę i zerwać z przeszłością. Ale życie na melanżu wpędza go w długi, a bliscy rapera przestają tolerować jego nieprzewidywalne zachowania na narkotykowo-alkoholowym „haju”. Swą pomoc oferuje mu atrakcyjna terapeutka... Tymczasem zbliża się premiera pierwszej płyty Chady – „Proceder”, z takimi hitami jak „Podnoszę się” i „Obrachunek moralny”. Popularność i powodzenie są wreszcie na wyciągnięcie ręki, lecz o Chadę upomina się wymiar sprawiedliwości. Czy odsiadka pozwoli mu na odkupienie win? I czy Chada naprawdę jest gotów stać się innym człowiekiem?
Bohater kultowego filmu Adrenalina, płatny zabójca Chev Chelios (Jason Statham), znów ma kłopoty. Wpada w ręce chińskiego gangstera, który wycina mu serce i zastępuje je elektronicznym akumulatorem. Chcąc pozostać przy życiu i odszukać skradziony organ, Chev zamiast adrenaliny potrzebuje wysokiego napięcia, które utrzyma działanie wszczepionego mu urządzenia.

Weekend

4,8
Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino.
Były oficer jednostek specjalnych Frank Castle (Ray Stevenson) powraca razem z całym swoim arsenałem broni jako Punisher. Tym razem będzie toczył jednoosobową wojnę na dwóch frontach. Polując na bezwzględnego gangstera Billy'ego Russoti, Castle potwornie go oszpeca podczas wymiany ognia, w trakcie której ginie także pracujący pod przykrywką agent FBI. Szukając zemsty, Russoti przybiera imię „Jigsaw" i kompletuje grupę najbardziej osławionych kryminalistów podziemia. Agenci Federalni tymczasem formują specjalny oddział do walki z samozwańczym obrońcą. Teraz Punisher musi znaleźć sposób na wymknięcie się polującym na niego stróżom prawa i pokonanie armii Jigsawa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…