Filmy kanibalizm

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kanibalizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Milczenie owiec 8.5

Młoda kadetka FBI zostaje przydzielona do przesłuchania zamkniętego w ośrodku dla psychopatów kanibala, aby zdobyć od niego informacje na temat innego mordującego szaleńca.

Hannibal. Po drugiej stronie maski 6.6

Co ukształtowało Hannibala - kanibala? Dlaczego bardzo inteligentne dziecko zamieniło się w potwora? Film pokazuje dzieciństwo i młodość Lectera. Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa odciskają piętno na jego przyszłym postępowaniu. Utrata matki i ojca była tylko preludium do przyszłych wydarzeń. To zamordowanie siostry przelało czarę goryczy.

Shrek 8.3

Shrek jest zielonym stworzonkiem, które nie lubi hałasu, zamieszania i niespodziewanych gości. Jakie było jego zdziwienie, kiedy do jego zacisza zawitało mnóstwo postaci z sąsiedniego królestwa bajki. Zostali wygnani ze swojego królestwa przez złego Lorda Farquaada i nie będą mogli powrócić do domów, dopóki ktoś nie uratuje narzeczonej Lorda - księżniczki Fiony z łap straszliwego smoka. Shrek wyrusza w niebezpieczną drogę na ratunek Fionie.


#Saraitda 6.5

Przed jego drzwiami masy zainfekowanych czekają na następną ofiarę. A jemu kończą się już pomysły...

Władca Pierścieni: Dwie Wieże 8.4

Drużyna została rozbita, ale wyprawa, która ma na celu zniszczenie Pierścienia Władzy, trwa nadal. Frodo i Sam, aby znaleźć drogę do Mordoru, muszą powierzyć swoje życie Gollumowi. Pozostali członkowie Drużyny, wraz z sojusznikami ze Śródziemia, przygotowują się do bitwy z armią Sarumana. Wojna o Pierścień rozpoczyna się.

Droga bez powrotu 6.9

Grupka turystów wpada w pułapkę rodzinki zdeformowanych kanibali.

Trainspotting 8.0

Film to studium psychologiczne psychiki młodego człowieka - narkomana, który w pewnym momencie swojego życia postanawia wyrwać się ze szponów nałogu i zacząć "normalne życie". Niestety, nie okazuje się to łatwe, Mark boryka się z problemami typowymi dla chcących zerwać z nałogiem. Trainspotting to bardzo realistyczny obraz, ukazujący skutki zażywania narkotyków oraz problemy "egzystencjalne" młodych, zbuntowanych ludzi. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się przekonać, że życie ma sens.

Sadysta 4.3

Sławna modelka Jennifer leży na żelaznym łóżku, w zimnym pokoju bez okien. Po chwili budzi się zdezorientowana, ostatnie co pamięta to przyjęcie, w trakcie, którego musiała stracić przytomność. Ekran telewizora wyświetla sceny z jej życia. Dziewczyna widzi siebie na zdjęciach z pokazów mody. Tymczasem dwaj detektywi badają sprawę jej zniknięcia.

Wujek kanibal 6.1

Początkująca kapela punkowa otrzymuje możliwość zagrania kilku koncertów. Nie mając innej możliwości, w trasę zabierają się vanem należącym do niejakiego Peckerheada, który co noc o północy, przemienia się w przerażającego potwora. Choć ich kariera zaczyna nabierać tempa, to kolejne przystanki kończą się krwawą jatką.

Stag Night 6.3

W trakcie wieczoru kawalerskiego czwórka przyjaciół, przypadkowo wysiada na rzadko używanej stacji metra. Nie chcąc czekać na następny pociąg postanawiają sami poszukać wyjścia. Niestety w trakcie są świadkami brutalnego morderstwa, popełnionego przez trójkę żyjących w podziemiach ludzi. Co gorsza zabójcy również ich zauważają i zaczynają podążać za nimi.

Słowa kluczowe