Filmy inna planeta, dobro kontra zło

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje inna planeta, dobro kontra zło. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obcy - 8 pasażer Nostromo 8.4

Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.


Gwiezdne wrota 7.5

W 1928 roku w Egipcie odnaleziony został tajemniczy pierścień. Po 65 latach naukowcy odkrywają jego przeznaczenie i wyruszają w podróż w czasie w celu odkrycia niezwykłej tajemnicy.

Ostatni gwiezdny wojownik 5.3

Główny bohater to kilkunastoletni Alex Rogan, zagorzały maniak gier komputerowych. Szczególnie ceni sobie grę pt. Starfighter. Pewnego dnia grając w nią, zostaje przeniesiony do wirtualnej planety Rylos, gdzie kosmici pokładają w nim duże nadzieje na pokonanie złego wojownika Zur, gdyż nikt tak jak Alex nie zna reguł tej gry...

Superman/Batman: Apokalipsa 6.4

Na Ziemi rozbija się meteoryt, w którego wnętrzu znajduje się kryptoński statek, a w nim kuzynka Clarka Kara. Nie mogąc się przystosować do bycia normalną dziewczyną, Kara zostaje umieszczona na wyspie amazonek. W tym samym czasie zaczyna się nią interesować Darkseid.

Kosmiczne wojny 7.1

Na Ziemi, w jednej z prehistorycznych epok, dochodzi do katastrofy dwóch statków kosmicznych, których załogami są inteligentne maszyny toczące ze sobą wojnę. Przybrawszy formy okolicznych zwierząt roboty, należące do dwóch frakcji kontynuują wzajemne zmagania.

Blackstar

Statek kosmiczny astronauty Johna Blackstara przechodzi przez czarną dziurę i rozbija się na planecie Sagar. Jest wspomagany przez Trobbitów, którzy żyją pod tyranią Overlorda, posiadacza połowy miecza wszechmocny. Drugą połowę magicznego miecza ma Blackstar, który pomaga ruchowi oporu wraz ze smokiem, Warlockiem i czarodziejką Marą...

Słowa kluczowe