Filmy sztuka walki

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sztuka walki. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Panda Po ma zostać duchowym przywódcą Doliny Pokoju, lecz rodzi to kilka oczywistych problemów. W tej materii jest kompletnie zielony, a przede wszystkim musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika. Na domiar złego pojawia się potężna czarodziejka, która jest łasa na jego Laskę Mądrości. Dzięki niej może wezwać wszystkich poprzednich pokonanych złoczyńców z królestwa duchów. Bohater będzie musiał skorzystać z pomocy przebiegłej, bystrej złodziejki, lisicy Zhen. Podczas współpracy jej umiejętności mogą się okazać nad wyraz nieocenione.
Po nieudanej akcji Jake Barrett odchodzi z policji. Jakiś czas później ktoś, zaczyna zabijać członków rywalizujących ze sobą gangów, pozorując to na wzajemne porachunki. Zbliżającej się wojnie zapobiec może tylko młody chłopak, który widział prawdziwych zabójców. Gdy mordercy robią wszystko by go odszukać, na ich drodze staje Jake.
Dominic Toretto staje do walki z Dantem Reyesem – najgroźniejszym przestępcą, z jakim miał do czynienia. Stawką jest życie jego rodziny i ekipy.


Robert McCall (Denzel Washington) stara się pogodzić ze strasznymi rzeczami, których dopuścił się w przeszłości. Mężczyzna znajduje dziwne ukojenie w wymierzaniu sprawiedliwości w imieniu uciśnionych. Przebywając we Włoszech odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów przestępczych. Kiedy wydarzenia przybierają śmiertelny obrót, podejmuje walkę z mafią.
Małolaty u taty to komedia o dzieciakach, które uczą dorosłych, jak należy się nimi opiekować. Charlie (Eddie Murphy) i Phil (Jeff Garlin) prowadzili kampanie reklamowa płatków śniadaniowych, która okazała się totalna klapą. Teraz żony muszą zarabiać na utrzymanie domu. Nie stać ich już także na posyłanie do ekskluzywnego przedszkola - Akademii Chapmana - prowadzonego przez okropną pannę Harridan (Anjelica Huston). Panowie wpadają więc na świetny pomysł - sami zakładają przedszkole! Zadanie okazuje się naprawdę trudne. Właściwie niemożliwe do wykonania. Ale cóż, trzeba sobie z tym jakoś poradzić. Na szczęście pojawia się pomocnik: Marvin (Steve Zahn). Tatusiowie radzą sobie coraz lepiej, ale Panna Harridan czuje, że jej Akademia jest zagrożona...
Demon wymordował mu rodzinę i rzucił klątwę na siostrę. Teraz Tanjiro rusza w pełną niebezpieczeństw podróż, żeby znaleźć lekarstwo i pomścić bliskich.
Kosmiczna saga o zmaganiach dobra ze złem doprawiona błyskami laserów, statkami kosmicznymi i sporą liczbą kosmitów.
Korporacja zbrojeniowa M.A.R.S. tworzy maleńkie nanoboty niszczące metal. Wynalazek ten postanawia przejąć terrorystyczna organizacja Kobra. Na jej drodze staje jednak specjalny oddział żołnierzy zwany G.I. Joe. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt, mający w swoich szeregach najlepszych żołnierzy na świecie, muszą odzyskać głowice z nanobotami zanim zostaną wystrzelone w najważniejsze światowe stolice.
Na cztery lata po wyginięciu dinozaurów w Ameryce Środkowej w laboratoriach okazuje się, że niektóre populacje zmutowanych jaszczurek zostały jeszcze przy życiu... Hammond poraz kolejny postanawia wykorzystać tą okazję, kupując nową wyspę na której znajdują się owe prehistoryczne formy życia. Znów robi sobie nadzieję na wielkie dochody przychodzące z odwiedzania kolejnego Parku Jurajskiego, co przerasta jego strach przed niebezpiecznymi zmutowanymi gadami...

Zabójczyni

5,3
4,3
Historia rozgrywa się w Chinach dynastii Tang. Dziesięcioletnia dziewczynka trafia do klasztoru, w którym zostaje wyszkolona na profesjonalną zabójczynię. Po latach powraca w rodzinne strony, by zrealizować tajną misję. Jej lojalność zostaje wystawiona na ciężką próbę – celem jest miły jej sercu książę.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…