Filmy miłość od pierwszego wejrzenia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje miłość od pierwszego wejrzenia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mostowiakowie to wielopokoleniowa rodzina – są tu dziadkowie: Lucjan i Barbara, czwórka ich dorosłych dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata, którzy mają już swoje własne ogniska domowe. Członków rodziny łączy niegasnąca miłość i zrozumienie. Dzieci nieustannie znajdują oparcie w dziadkach, bez względu na wagę spraw, czasem zabawnych, często jednak bardzo poważnych. Są dla siebie nawzajem podpora i zachętą, zarówno dzieci dla rodziców jak i dla starszego pokolenia. Choć i w tej rodzinie zdarzają się spory a nawet kłótnie – mimo to potrafią znaleźć rozwiązanie do przyjęcia przez wszystkich. To miłość sprawia, że rodzina jest silna.

Bliżej

7,1
Czworo dorosłych ludzi wpada w pułapkę własnych uczuć i tłumionych dotąd namiętności. Zmieniają się między sobą partnerami i poprzez to oszukują samych siebie. Film stara się odpowiedź na pytanie, jak poważne skutkach może być takie eksperymentowanie.

West Side Story

6,9
7,9
Adaptacja musicalu z 1957 roku. Film pokazuje zakazaną miłość i rywalizację pomiędzy dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.


Ostatni dzień 2011 roku w Nowym Jorku - sylwester. Wielowątkowa opowieść o kilku parach, kilku osobach samotnych, o starszych i młodszych, którzy ten dzień przeżywają z radością, smutkiem, nadzieją i miłością.
Ojciec Chrzestny to szczery, brutalny i poruszający portret sycylijskiej rodziny, która desperacko stara się zachować swoje wpływy w pełnej korupcji, oszustw i zdrady powojennej Ameryce. Coppola rozpoczyna swą legendarną trylogię po mistrzowsku balansując, ukazując zarówno prywatne życie rodziny Corleone, jak i ciemne interesy, w jakie jest zaangażowana. Oparty na bestsellerowej powieści Mario Puzo, znakomity film z wielkimi kreacjami Ala Pacino, Jamesa Caana i Roberta Duvalla.
Polityk David Norris kandyduje o miejsce w senacie. Wkrótce poznaje Elise, w której się zakochuje, a tajemniczy strażnicy Losu chcą zaszkodzić ich miłości.
Młode małżeństwo wychowuje wspólnie córkę. Gdy w ich relacjach zaczynają pojawiać się pierwsze rysy, bohaterowie wracają pamięcią do najpiękniejszych chwil wspólnego życia. Niestety ich przeszłość ma też mroczne momenty.
Świętując urodziny przyjaciela z czasów szkoły średniej, U poznaje China, chłopaka studiującego na tym samym uniwersytecie co on. Mimo silnej chemii każdy z nich ma swoje powody, by nie ulec uczuciom. Staje się to trudniejsze w chwili, gdy mężczyźni zajmują wspólny pokój w akademiku. Zeemai od zawsze uwielbia naukę, przez co przyczepiła się do niego łatka kujona. I chociaż wszystkim wydaje się, że nie interesuje go nic poza książkami, on skrycie kocha się w jednym z najprzystojniejszych chłopców na wydziale i uważnie go obserwuje. Jed przestał wierzyć w miłość już dawno temu. Jednak przypadkowa wizyta w pobliskiej kawiarni już na zawsze zmienia jego podejście.
Kỳ Phương od jakiegoś czasu spotyka się z Hoàng Hảiem. Ten jednak stosuje wobec niego przemoc fizyczną i seksualną, co wkrótce silnie wpływa na psychikę młodego chłopaka. Zbierając się na odwagę postanawia zerwać z mężczyzną. Skupiając się na pracy w barze poznaje Bảo Anha, który zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Im lepiej się poznają, tym bardziej Kỳ Phương zaczyna ulegać urokowi młodego kelnera. Jednak Hoàng Hải zamierza przerwać tę relację za wszelką cenę.
Hira Kazunari to bardzo cichy, zamknięty w sobie licealista, który spędza czas samotnie. Rozpoczynając naukę w nowej szkole, zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Kiyoi Sou. Chłopak jest zachwycony jego urodą, od razu deklaruje mu swoje posłuszeństwo. To, co z początku wydaje się dla Kiyoi sposobem na zabicie nudy, z czasem zmienia się w nie dające się powstrzymać pożądanie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…