Akcja 2014

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 446 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Akcja z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Perypetie policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 – mundurowych ze służby patrolowej oraz detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który nie ma oporów przed naginaniem zasad, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący prawdziwym wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic funkcjonariusze łączą siły i każdego dnia przeciwstawiają się kryminalistom w Chicago.
„Policjantki i policjanci” to dynamiczny, pełen zwrotów i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość.

Czarownica

6,9
6,7
Czarownica to nieznane dzieje najsłynniejszego disneyowskiego szwarccharakteru z bajki o Śpiącej Królewnie. Wskutek zdrady serce Diaboliny zamienia się w kamień, a żądza zemsty i obawa o los Kniei, nad którą sprawuje pieczę, popycha ją do rzucenia klątwy na nowo narodzoną córkę władcy ludzi, Aurorę. Królewna dorasta pośród chaosu wywołanego przez konflikt między magiczną krainą, którą kocha, a krajem ludzkim stanowiącym jej dziedzictwo. Diabolina zdaje sobie w końcu sprawę, że tylko Aurora może pogodzić zwaśnione kraje i podejmuje kroki, które na zawsze odmienią ich los.


Wielka Szóstka

7,3
8,0
Młody geniusz robotyki Hiro Hamada wraz ze swoim robotem Baymaxem zostaje uwikłany w plan zniszczenia dynamicznie rozwijającego się miasta San Fransokyo. Bohaterowie dołączają do grupy niedoświadczonych śmiałków walczących z przestępczością i wspólnie podejmują się misji ratowania miasta.

Godzilla

5,9
7,8
Kiedy na powierzchnię ziemi wychodzą ogromne potwory siejąc zniszczenie i pożogę w miastach, spod morskej toni wypływa na ląd pradawny drapieżnik alpha znany jako Godzilla. Do akcji wkracza również wojsko.
Paul Maguire (Nicolas Cage) to były gangster, który po śmierci żony próbuje prowadzić legalne interesy i wieść normalne życie z nastoletnią córką i nową wybranką. Jego plany zostają pokrzyżowane kiedy córka zostaje uprowadzona, a porywacze nie zostawiają żadnych śladów. Paul za wszelką cenę chce ustalić kto i dlaczego dokonał ataku na jego rodzinę.
Legendarny twór doktora Frankensteina zostaje wplątany w wojnę pomiędzy demonami a gargulcami.
Kapitan Ameryka wraz z Czarną Wdową łączą siły, by rozpracować spisek zagrażający całemu światu.
Transylwański książę poświęca swoją duszę by uratować rodzinę i podwładnych przed najazdem Turków.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…