Akcja 2015

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 398 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Akcja z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fauda

7,2
Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.
Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.
Uhtred, osierocony syn Saksońskiego arystokraty zostaje porwany przez wikingów i wychowany jako jeden z nich.


Kiedy Paryżowi grozi niebezpieczeństwo, Marinette zamienia się w Biedronkę. Jednak nie wie, że Adrien, jej szkolna miłość, też jest superbohaterem o imieniu Czarny Kot.
Nektonowie to rodzina odkrywców głębin oceanów poszukująca ukrytych pod wodą zatopionych miast, morskich stworów i piratów.
Martha nie ma szczęścia w miłości. Kiedy w końcu spotyka idealnego faceta, wszystko się zmienia. Dosłownie wszystko, bo okazuje się, że ukochany do niedawna był płatnym mordercą. Takich rzeczy się nie zapomina. Zwłaszcza, kiedy jego byli pracodawcy depczą mu po piętach... Zakochana para będzie musiała sprawdzić się w akcji.
Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. Uderza w Toretto i całą jego ekipę.
Jack (Owen Wilson), amerykański biznesmen, wyjeżdża wraz z rodziną do Azji Południowo-Wschodniej, aby żyć życiem marzeń w rajskiej atmosferze. Jednak w tym kraju wybucha zamach stanu i głowy emigrantów znajdują swoją cenę. Jackowi pomaga brytyjski najemnik. On i jego rodzina ma jedyne rozwiązanie: ucieczkę.
Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye muszą po raz kolejny połączyć siły, aby pokonać Ultrona planującego unicestwienie Ziemi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…