Akcja 2015

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 413 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Akcja z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.

Fauda

7,2
Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.
Uhtred, osierocony syn Saksońskiego arystokraty zostaje porwany przez wikingów i wychowany jako jeden z nich.


Kiedy Paryżowi grozi niebezpieczeństwo, Marinette zamienia się w Biedronkę. Jednak nie wie, że Adrien, jej szkolna miłość, też jest superbohaterem o imieniu Czarny Kot.

Jurassic World

6,4
6,0
Nowo utworzony genetycznie dinozaur ucieka z parku jurajskiego w wyniku błędu naukowców. Bestia zaczyna siać spustoszenie w mieście.
Nektonowie to rodzina odkrywców głębin oceanów poszukująca ukrytych pod wodą zatopionych miast, morskich stworów i piratów.

Chappie

6,8
6,7
W niedalekiej przyszłości policja zostaje zastąpiona przez ich mechanicznych odpowiedników. Jeden z robotów, Chappie, zostaje skradziony i wszczepia się mu sztuczną inteligencję pozwalającą mu na samodzielne myślenie.
Płatny zabójca ma zlikwidować komendanta CBŚ. Do wykonania zadania angażuje więc byłego snajpera, Staszka.
Lider oporu John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości w celu ochrony swojej matki Sarah Connor i zabezpieczenia przyszłości ludzkości. Sarah i Kyle odkrywają niespodziewanego sojusznika: Terminatora.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…