Akcja 2016

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 407 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Akcja z 2016 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Grupa nastolatków rozpoczyna partyzancką walkę z armią, która najechała ich kraj.

Harmidom

7,1
U Harmidomskich życiem rządzi chaos. I nic dziwnego, skoro w domu mieszka nie tylko nastoletni Hirek, ale i dziesięć jego sióstr, z których jedna jest lepsza od drugiej.
Zwykły chłopiec ratuje pewnego łobuza przed Złoczyńcą i w nagrodę dostaje supermoc, dzięki której może zostać uczniem szkoły dla bohaterów.


Księgowy

6,8
Christian Wolff, matematyczny geniusz pracujący jako księgowy. Pewnego dnia odkrywa prawdziwy obraz sytuacji finansowej spółki, przez co pakuje się w nie lada kłopoty.
Tajna agencja rządowa rekrutuje grupę więźniów do wykonania niebezpiecznej misji w zamian za ułaskawienie.
Rose nieoczekiwanie trafia do Królewskiej Akademii Bajek, gdzie grupa wiekowych baśniowych postaci dzieli się z młodszym pokoleniem swoją wiedzą i poczuciem humoru.
Nocny Recepcjonista przedstawia historię Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje w luksusowych hotelach. Pine został zrekrutowany przez agentkę Sophie, która przekazuje mu tajne informacje o poszukiwanym handlarzu bronią (Hugh Laurie). Akcja przyspiesza tempa kiedy Pine próbuje wkupić się w łaski złoczyńcy i dowieść jego winy, dokonuje on infiltracji organizacji Ropera i jednocześnie chce pomścić śmierć kobiety.

MacGyver

5,1
Nowe wcielenie klasycznego serialu, jest sensacyjno-przygodowym dramatem telewizyjnym, opowiadającym o 20-letnim Angusie "Macu" MacGyverze, który współtworzy tajną organizację w ramach amerykańskiego rządu. W jej ramach wykorzystuje swój niezwykły talent do niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów i bogatą wiedzę naukową, żeby ratować ludzi.

Zombie express

6,9
6,7
Nieznany wirus zombie rozprzestrzenia się w Korei Południowej. Zapowiedziany jest stan wyjątkowy. Pasażerowie pociągu z Seulu walczą o życie. Muszą dojechać do Busan, jedynego miasta, gdzie będą bezpieczni.
Kiedy grupa Mokotowska terroryzuje warszawskie osiedla, policjanci dwóch komend łączą siły, by ich pokonać.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…