Animowany

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.
Sympatyczny hydraulik Mario wyrusza w niebezpieczną przygodę wraz z przyjacielem Toadem i księżniczką Peach po Grzybowym Królestwie, aby odnaleźć swojego brata Luigiego, a przy okazji uratować świat przed bezwzględnym Bowserem, który potrafi zionąć ogniem.
Początek XX wieku, w północnych Włoszech, w Ughetterze, miejscu narodzin rodziny Ughetto. Ponieważ życie w tym regionie stało się bardzo trudne, Ughetto marzą o rozpoczęciu wszystkiego od nowa za granicą. Według legendy Luigi Ughetto przekroczył wówczas Alpy i rozpoczął nowe życie we Francji, na zawsze odmieniając losy swojej ukochanej rodziny. Jego wnuk odtwarza tutaj ich historię.


Richard, nieustraszony młody wróbel adoptowany przez rodzinę bocianów, wyrusza na epicką przygodę w sercu Afryki. W towarzystwie wiernych przyjaciół sóweczki Olgi i papużki dyskotekowej Kiki wyrusza w pogoń za legendarnym klejnotem...
Tommy, młody królik, żyje spokojnie z rodziną w ładnym domu, otoczony wieloma przyjaciółmi. Ale narodziny jej młodszej siostry Kalle zmieniają nawyki i z jej powodu przyjęcie urodzinowe dla pięciolatki może być zagrożone. Młodsza siostra choruje i nikt nie ma czasu na świętowanie. Zabawna przygoda zaczyna się wtedy, gdy Kalle ucieka do domu ukochanej babci, ale musi przejść przez las...
Bohaterką filmu jest Zelma, którą od najmłodszych lat piosenki i bajki przekonywały, że miłość rozwiąże wszystkie jej problemy, jeśli tylko będzie przestrzegać społecznych oczekiwań dotyczących tego, jak powinna zachowywać się dziewczyna. Jednak w miarę dorastania coś przestało się zgadzać z ideą miłości: im bardziej Zelma próbowała się dostosować, tym bardziej jej ciało stawiało opór.
Ugryziony przez pająka nastolatek z Brooklynu staje się superbohaterem. Niebawem musi stoczyć walkę ze złowrogim Kingpinem.
"Między nami żywiołami" Disneya i Pixara to nowy pełnometrażowy film opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji - Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Poznajemy Iskrę - twardą, wygadaną i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie.
Międzygalaktyczny łowca nagród musi znaleźć sposób, by pogodzić pracę z ojcowskimi obowiązkami, gdy jego dzieci przypadkowo zabierają się z nim na kosmiczną misję.

Suzume

7,0
7,6
W spokojnym miasteczku w Kyushu żyje siedemnastoletnia Suzume. Pewnego dnia spotyka młodego mężczyznę, który poszukuje… drzwi. Pośród pewnych ruin dziewczyna odnajduje ten przedmiot stojący pionowo i zdaje się być przyciągana przez jego moc. Kiedy sięga po gałkę, drzwi zaczynają się otwierać jedne po drugich w całej Japonii, siejąc zniszczenie na wszystkich, którzy znajdą się w pobliżu. Suzume musi za wszelką cenę zamknąć te portale, aby zapobiec dalszej katastrofie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…