Animowany 1954

Przedstawiamy listę 86 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1954 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Folwark zwierzęcy 7.4

Animowany film rysunkowy oparty na powieści George'a Orwella. Uciemiężone i wyzyskiwane zwierzęta buntują się przeciwko swym panom - ludziom i przejmują rządy w gospodarstwie. Po pewnym okresie ich rewolucja wyradza się, jedne zwierzęta okazują się bardziej równe niż pozostałe i w efekcie farma upada, a zwierzaki same urządzają sobie bardziej bezwzględne rządy niż przed rewoltą.


Cyrk 7.0

W cyrku trwa przedstawienie. Artyści cyrkowi skaczą na trampolinie tak wysoko i niefortunnie, że przebijają kopułę cyrkową i wylatują w kosmos. Widzowie i obsługa patrzą z przerażeniem w niebo. Tymczasem nasi artyści przeżywają w przestworzach nadzwyczajne przygody.

Niebieski lisek

Niebieski lisek nie chce pracować i opuszcza dom, licząc, że będzie mógł prowadzić łatwe i beztroskie życie. Nauczony przykrymi doświadczeniami zawraca ze złej drogi i zrywa z nieróbstwem.

Słowa kluczowe