Animowany 1954

Przedstawiamy listę 87 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1954 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Folwark zwierzęcy 7.5

Adaptacja słynnej powieści George'a Orwella. Na pewnym folwarku zwierzęta przejmują władzę. Głównymi prowodyrami powstania są dwie świnie Snowball i Napoleon. Jednakże już wkrótce okazuje się, że to świnie przejęły władze, zmuszając je do jeszcze cięższej pracy. A sytuacja komplikuje się kiedy Snowball musi opuścić folwark, a władzę przejmuje Napoleon.


Cyrk 7.0

W cyrku trwa przedstawienie. Artyści cyrkowi skaczą na trampolinie tak wysoko i niefortunnie, że przebijają kopułę cyrkową i wylatują w kosmos. Widzowie i obsługa patrzą z przerażeniem w niebo. Tymczasem nasi artyści przeżywają w przestworzach nadzwyczajne przygody.

Niebieski lisek

Niebieski lisek nie chce pracować i opuszcza dom, licząc, że będzie mógł prowadzić łatwe i beztroskie życie. Nauczony przykrymi doświadczeniami zawraca ze złej drogi i zrywa z nieróbstwem.

Słowa kluczowe