Animowany 1993

Przedstawiamy listę 102 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1993 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Miasteczko Halloween 7.8

Mieszkańcy bajkowego Miasteczka Halloween jak co roku obchodzą hucznie swoje święto. Jednak Jack Skellington, Dyniowego Króla zaczyna nudzić ciągła rutyna związana z obchodami uroczystości. Podczas nocnego spaceru odkrywa fantastyczne drzwi. Okazuje się, że prowadzą one do świata, w którym obchodzi się Gwiazdkę. Jack chce wprowadzić to święto także w swoim miasteczku, porywa więc Świętego Mikołaja. Konsekwencje jego czynu są straszliwe. Kto ocali Boże Narodzenie?


Animaniacy 6.7

Główni bohaterowie to Animaniacy - zwariowane rodzeństwo Jacuś, Wacuś i Dosia Warner, którzy zawsze mają głowy pełne zwariowanych pomysłów. Mieszkają oni w wieży ciśnień na terenie Warner Brothers, z której często uciekają.

Opowiastki z krypty 7.1

Jest to animowana wersja bardzo popularnego swego czasu serialu grozy: "Opowieści z krypty". Także i tutaj występuje Strażnik Krypty, lecz historie są te bardziej odpowiednie dla dzieci.

Ninja Scroll 7.6

Wędrowny samuraj, zostaje zmuszony do powstrzymania siedmiu zabójców dysponującymi nadnaturalnymi zdolnościami.

Kometa nad doliną Muminków 6.9

Pewnego dnia okazuje się, że światu może grozić zagłada. Muminek wraz z przyjaciółmi wyrusza do obserwatorium, aby wyjaśnić tę sprawę. Tam dowiaduje się, że owo niebezpieczeństwo to kometa. Teraz trzeba szybko ruszać do domu, aby uratować rodzinę.

Fatal Fury 2: The New Battle

Wolfgang Krauser rzuca wyzwanie Terry'emu Bogardowi i pokonuje go w walce. Upokorzony Terry pogrąża się w depresji i alkoholizmie z czego wyciągnąć go próbuje kilkuletni Tony. W tym samym czasie, wieści o porażce Terry'ego docierają do jego brata Andy'ego i Joe Higashiego, którzy ruszają za Krauserem.

Słowa kluczowe