Animowany 2012

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 304 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 2012 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fanatyk gier komputerowych pomaga stworzyć technologię pozwalającą graczom na kierowanie postaciami za pomocą własnego ciała. Staje się jednak coś nieoczekiwanego.
Kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych.

Kingdom

0,0
Akcja dzieje się w starożytnym chińskim królestwie Quin. Trwa okres Walczących Państw. Historia przedstawia dwie sieroty, Shina i Hyou, które marzą o tym, by pewnego dnia sprawdzić się na polu walki. Hyou zostaje jednak zabrany do pałacu przez ministra, znajdując się po przegranej stronie walki o władzę. Ledwo uchodzi z życiem i udaje mu się wrócić do wioski. W międzyczasie Shin spotyka chłopca o imieniu Ei Sei, który wygląda bardzo podobnie jak jego przyjaciel. Jest on władcą królestwa i dąży do stania się cesarzem.


Serial składa się z krótkich odcinków pokazujących przyszłość ziemskiej cywilizacji z punktu widzenia zagrożeń obecnych już w dzisiejszych czasach jak np. problemy energetyczne, informatyczne czy przestępczość.
Po przeprowadzce do miasteczka Heartlake City Olivia, która szuka przyjaciół, zgłasza się do pomocy przy Zwierzakomanii z czterema innymi dziewczynkami.
Animowany program dla przedszkolaków opowiadający o przygodach małego Tygrysa o imieniu Daniel. Sympatyczni bohaterowie pomagają dzieciom rozwijać umiejętności społeczne.
Fantastyczny i przyszłościowy świat Remnant jest wypełniony żarłocznymi potworami, zdradliwym terenem oraz całą masą innych niebezpieczeństw. Na szczęście Akademia Beacon szkoli Łowców i Łowczynie do walki ze złem, a Ruby, Weiss, Blake i Yang są gotowi na pierwszy dzień zajęć.
Bohaterowie poprzednich części filmu Epoka lodowcowa powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.
W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…