Animowany 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 193 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wsiadając na pokład luksusowego samolotu Inspektor Pająk spodziewał się odpoczynku w miłym towarzystwie. Niestety wśród pasażerów znajduje się tajemniczy złoczyńca. To za jego sprawą w niepokojących okolicznościach znikają kolejni podróżni. Najlepszy śledczy na świecie wkracza do akcji i rozpoczyna śledztwo. Podejrzanych jest wielu, a tropy plączą się jak nitki pajęczej sieci. Wszystko wskazuje na to, że ktoś wciąga Inspektora w niebezpieczną intrygę, by wyrównać z nim dawne rachunki. Trudno będzie mu odnaleźć czarny charakter wśród tak kolorowej gromady, ale na jego szczęście, owady zostawiają ślady!
Życie toczy się spokojnie w Yolcos, pięknym i dobrze prosperującym mieście portowym starożytnej Grecji, gdy mieszkańcom zagraża gniew Posejdona. Młoda, żądna przygód mysz i kot, który ją adoptował, nieświadomie pomogą staremu Jasonowi i jego Argonautom w ich dążeniu do ocalenia miasta. Ale to znacznie więcej niż pomocna dłoń, operacja ostatecznie doprowadzi ich do zmierzenia się z najniebezpieczniejszymi mitycznymi stworzeniami z mitologii i przezwyciężenia wszystkich niebezpieczeństw.
Ponownie witamy w Equestrii — krainie pełnej kucykowej magii. Gdy są z nami Zipp, Sunny, Izzy, Pipp i Hitch, przygoda czeka za rogiem!


Batwheels

0,0
Batwheels to animowany serial komediowo-przygodowy opowiadający o kultowych pojazdach z uniwersum DC. Tworzą one niesamowity zespół, który zawsze jest gotowy do walki ze złem.
Zanurz się po łokcie w nieznane zakamarki uniwersum CHŁOPAKÓW dzięki CZYSTEMU ZŁU - ośmioodcinkowej animowanej antologii, której każdy odcinek jest dziełem najbardziej nieprzewidywalnych, pokręconych i chorych umysłów branży rozrywkowej.
Jest to komedia charakterów o niebezpiecznych przygodach impulsywnego Filusia i jego ostrożnego, ale uległego brata Kubusia. Mimo dzielących ich różnic bracia zawsze mogą na siebie liczyć podczas licznych perypetii na rodzimych, surrealistycznych Wyspach Kałamarzowych. Chyba że chodzi o ostatnie ciastko na talerzu, wtedy każdy sobie rzepkę skrobie. "Filuś i Kubuś" to połączenie nostalgicznego klimatu starodawnych kreskówek, prześmiesznych gagów i zdrowej dawki grozy — szczególnie kiedy nasi bohaterowie stają oko w oko z cudacznym przeciwnikiem, czyli Diabłem we własnej osobie.
„Potęga jest wszystkim”. Jin Kazama uczył się tradycyjnej sztuki samoobrony rodziny Kazama od swojej matki już od młodych lat. Mimo to był bezsilny w obliczu potwornego zła, które zjawiło się, by zniszczyć wszystko, co dla niego cenne. To odmieniło jego życie — zły na własną bezradność poprzysiągł zemstę i wyruszył na poszukiwanie mocy, która mu ją umożliwi. Jego misja poprowadzi go do ostatecznej bitwy na globalnej arenie — turnieju Króla Żelaznej Pięści.
Twórcy przebojowej, nagradzanej animacji dla dorosłych Big Mouth przygotowali jeszcze bardziej kontrowersyjny i jeszcze bardziej sprośny serial Zasoby Ludzkie. W spin-offie poznamy kulisy codziennego życia stworów, takich jak Potwory Hormony, Kicie Deprechy czy Czarodzieje wstydu, które towarzyszą ludziom w każdym aspekcie życia, od dojrzewania przez rodzicielstwo aż po jesień życia. Choć głównymi bohaterami są tu potwory, szybko okazuje się, że i one mają wiele ludzkich cech.

Farzar

0,0
Twórcy Brickleberry i Paradise PD, Roger Black i Waco O’Guin, przedstawiają zwariowany serial animowany science fiction pt. Farzar. Samolubny wojownik Renzo uwolnił planetę Farzar z rąk złego kosmity Bazaracka i założył ludzką osadę pod gigantyczną kopułą, a sam siebie mianował Carem. Lata później Farzar znowu musi zmierzyć się z atakiem złowrogich obcych, a do walki staje dobroduszny i mało rozgarnięty syn Renzo, książę Fichael, ze specjalną ekipą „S.R.A.K.A.” (Super Raźnym Kapitalnym Składem), złożoną z żołnierza zamienionego w cyborga (Scootie), niedopasowanych bliźniąt syjamskich (Val i Mal), stukniętego naukowca (Barry Barris), wysoce nieporadnego mutanta (Billy) oraz małego psotnego kosmity, tzw. chaosotwora (Zobo). Ten nie lada skład opuszcza bezpieczne miasto, by walczyć z obcymi mającymi chrapkę na ludzkie mięso, ale już na początku wyprawy Fichael odkrywa, że nic nie jest tym, czym się wydaje, i że najprawdopodobniej od dawna żyje w kłamstwie.
Dwoje nastolatków i mówiący mops walczą z demonami w nawiedzonym parku rozrywki. Czy uda im się uratować świat przed nadchodzącą apokalipsą?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…