Animowany 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W Egipcie, głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta, ale żadne z tych dwojga się do tego nie pali. Nefer pragnie wolności, a Thut na wszelkie zobowiązania reaguje alergicznie. Przed wolą bogów nie ma jednak ucieczki. Thut będzie musiał ożenić się z Nefer już za siedem dni. Musi też przynieść na ślub starożytny pierścień, który wręczył mu sam faraon. Tymczasem na powierzchni ziemi lord Silvester Carnaby przeprowadza ekspedycję archeologiczną, w trakcie której po raz pierwszy znajduje coś znaczącego – egipski grobowiec. Tam, wśród kilkunastu artefaktów, natrafia na pierścień ślubny. To jego szansa na zapisanie się w historii i zrealizowanie marzeń. Lord nie bierze jednak pod uwagę tego, że pierścień ma już właściciela... Kiedy Thut przekonuje się, że jego pierścień skradziono, nie ma wyjścia. Musi przedostać do świata ludzi i spenetrować współczesny Londyn. Towarzyszy mu młodszy brat Sekhem, ośmioletni chłopiec, pragnący odbudowania pozycji Thuta jako bohatera wyścigów, oraz Croc, mały krokodyl i pupil Sekhema. Przyłącza się do nich również Nefer, która korzysta z okazji, żeby uciec przed małżeństwem i podążać za marzeniami. Trzy mumie będą musiały wspólnie przemierzać współczesny Londyn, odzyskać ukradziony przez lorda Silvestra Carnaby’ego pierścień oraz – a tego nie uwzględniały plany ani Thuta, ani Nefer – polubić się.
Mistrz mangi z gatunku horroru Junji Ito proponuje wywołujący dreszcze wybór swoich najbardziej dziwacznych, upiornych i przerażających opowieści.
Kevin jest ojcem w średnim wieku, który przywdziewa maskę koali, aby stać się superbohaterem. Jego jedyną supermocą jest gorąca pasja do przestrzegania zasad i zwalczania drobnych przestępstw w mieście Dapto. Często wciąga swoją sfrustrowaną rodzinę w coraz bardziej dziwaczne przygody.


Historia Velmy Dinkley, niedocenionego mózgu gangu Scooby-Doo Mystery Inc. Oryginalna i humorystyczna opowieść ukazuje złożoną i barwną przeszłość jednej z najbardziej lubianych amerykańskich entuzjastek zagadek.
Bohaterami jest rodzeństwo Lisa i Sean. Postanawiają schować się podczas podróży służbowej swojego taty, mając nadzieję, że wreszcie spędzą razem trochę czasu. Nie wiedzą, że tata skrywa przed nimi tajemnicę — tak naprawdę jest najtwardszym łowcą nagród w galaktyce! Wyruszają w niespodziewaną kosmiczną przygodę swojego życia, Lisa i Sean odkrywają, że praca ich pozornie przeciętnego taty wcale nie jest nudna. Unikając niebezpiecznych kosmitów, robotów i walki, czas budowania więzi rodzinnych staje się czymś więcej, niż się spodziewali, gdy próbują pomóc tacie w pogoni za jego najtrudniejszym zbiegiem. Ze swoimi dziećmi na przejażdżkę, tata musi się być z nimi wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebują – i lepiej, żeby wrócili do domu, zanim mama się dowie!
Alternatywna opowieść z pogranicza horroru o Batmanie osadzona w latach dwudziestych XX wieku, zrealizowana na podstawie komiksu. Bruce Wayne przypadkowo uwalnia starożytne zło, co przyspiesza jego powrót do Gotham City po dwóch dekadach przerwy. Na ulicach panoszą się różnego rodzaju fantastyczne stwory, nadprzyrodzone postacie i typowi złoczyńcy, którzy zagrażają mieszkańcom miasta.
Odległa przyszłość, rok 5012. Ziemia została celem inwazji obcej cywilizacji i w jej wyniku ludzkość została zdziesiątkowana. Tylko nieliczni ocaleni schronili się w bazach na Księżycu i toczą wojnę o odzyskanie swojej planety. W tym celu wysyłają na misję ratunkową nową jednostkę androidów jako broń ostateczną.
Planeta Krypton była jej domem, a teraz zdruzgotana Kara próbuje dostosować się do nowego życia na Ziemi. Jej mentorem jest sam Superman. Dziewczyna ma jednak pełne ręce roboty, ponieważ musi zmagać się z tajemniczą grupą zwaną Mrocznym Kręgiem, która poszukuje potężnej broni przechowywanej w skarbcu Akademii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…