Filmy Argentyna

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Argentyna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Boscy

7,6
Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?
Życie chłopaka do towarzystwa wymyka się spod kontroli, gdy zostaje wplątany w sprawy rodzinne klienta i łamie najważniejszą zasadę swojej pracy — nigdy się nie zakochiwać.
Żona Simona zostaje zamordowana, a jej serce wycięte i przeszczepione Camili, żonie zamożnego mężczyzny. Spragniony zemsty Simon zagłębia się w niebezpieczne podziemie handlu organami. Przeznaczenie sprawia, że zakochuje się w Camili, która żyje dzięki sercu jego żony. Punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy oboje dowiadują się prawdy.


Eric wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwikłać tajemnicę zniknięcia rodziców osiem lat wcześniej. Od tamtego czasu wraz z siostrą znajduje się on pod opieką dziadków od strony mamy. Postanawia jednak uciec do strasznego parku rozrywki, który prowadzili jego rodzice, gdyż to tam ostatni raz widziano ich żywych. W miasteczku Eric spotyka na swej drodze trzy ważne osoby. Są to Pablo, jego najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, którego przyjaźń okaże się bezwarunkowa, Lila, dziewczyna, która zawsze podobała się Ericowi, oraz jego ciotka Carmen, dzięki której zrozumie on, że prawdę może odkryć wyłącznie z pomocą rodziny. Powrót Erica zbiega się z pojawieniem się nieznanego stworzenia, które atakuje mieszkańców. Tylko z pomocą przyjaciół i rodziny Eric będzie w stanie rozwikłać tajemnice, które skrywa park rozrywki.
Maradona przedawkowuje narkotyki. Jego życie wisi na włosku. Młody Diego rozpoczyna karierę, dzięki której stanie się gwiazdą.
Lato w Cielo Grande to pełna akcji, tajemnic, miłości i muzyki opowieść o grupie nastolatków, którzy postanawiają ocalić stary hotel położony w odległym zakątku Argentyny. Zawody w wakeboardingu stanowią emocjonujące tło dla historii pełnej wspomnień z dzieciństwa, rodzinnych sekretów i niezapomnianych chwil.
Gdy jego polityczny sojusznik zostaje zamordowany, kontrowersyjny telewizyjny kaznodzieja może zostać prezydentem Argentyny. Nie jest jednak tak święty, jak się wydaje.
Charyzmatyczny Arenas (Leonardo Sbaraglia) jest hipnotyzerem mającym umiejętność wprowadzania ludzi w trans, w którym wyjawiają mu swoje mu swoje największe sekrety. Mężczyzna cierpi na bezsenność, która uniemożliwia mu normalne życie. Mieszka samotnie w hotelu, dręczony przez bolesne wspomnienia z przeszłości. Arenas skrywa też pewną mroczną tajemnicę...
Fabian (Joaquín Furriel) oraz Lila (Romina Paula) Danubio są kochającym się małżeństwem, które mieszka razem ze swoją czteroletnią córeczką w Buenos Aires. Pewnego dnia dziewczynka znika bez śladu w metrze. Rodzice są zrozpaczeni. Nie wiedzą, co robić. Nie rozumieją, co się stało. Brak jest świadków zdarzenia, motywów sprawy. Policja zdaje się być bezradna. Małżeństwo nie poddaje się jednak. Desperacko szuka pomocy i walczy o odzyskanie córki.

Focus

6,2
Historia Nicky'ego, doświadczonego oszusta, który musi zaopiekować się kobietą imieniem Jess przekazując jej przy tym swoje nabyte umiejętności. Niebawem wychodzi na jaw, że łączy ich coś więcej niż relacja ucznia z nauczycielem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…