Filmy Australia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Australia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.
Życie stało się zbyt wymagające dla Maggie Diggins, znanej również jako Combat Wombat. Chociaż wskaźnik przestępczości w Sanctuary City jest na najniższym poziomie w historii, oczekuje się, że zamiast ratować świat, będzie spędzała całe dnie na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji! Ale kiedy geniusz zła, Lenny Glick, grozi, że uwięzi całe miasto w „idealnej” symulacji metaświata, Combat Wombat i jej pomocniczka Sweetie muszą współpracować, aby uratować sytuację.

Gniazdo pająka

6,5
5,0
Pewnego dnia pająk 12-letniej Charlotte szybko przekształca się w gigantycznego i śmiercionośnego potwora. Młoda dziewczyna musi stanąć do walki o przetrwanie swojej rodziny.


Tylko nie ty

6,6
5,3
Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) idą ze sobą na randkę, lecz z różnych powodów kończy się ona dosyć lodowato. Chociaż próbują od siebie odejść, los ma inne plany, gdy oboje muszą udać się na wesele w Australii. Będąc na miejscu, postanawiają udawać, że są parą.
Gdy wielka fala uderza w zjazd absolwentek, grupa musi znaleźć sposób, by przetrwać nie tylko apokalipsę, ale i same siebie.
Serial „Spryciarz” przedstawia podwójne życie Księcia Złodziei z powieści Charlesa Dickensa, który w latach 50. XIX w. został chirurgiem w Australii, lecz wciąż kusi go półświatek. To zakręcona i lekka opowieść o poszukiwaniu siebie, zdradzie, odkupieniu i miłości.
Dwie zupełnie różne panie detektyw muszą wspólnie rozwiązać sprawę zabójstwa mieszkańca sennej nadmorskiej osady Deadloch.
Prowokacyjny mural ujawnia potajemne łóżkowe schadzki uczniów liceum Hartley. Jego autorka, Amerie (Ayesha Madon), musi stawić czoła przykrym konsekwencjom swoich działań jako wyrzutek.

Flash

6,3
6,8
Barry Allen zyskuje nadprzyrodzone moce i staje się superbohaterem zwanym jako Flash. Pewnego dnia, wskutek ratowania bliskich, zaburza czasoprzestrzeń.

One Night

0,0
To historia trzech kobiet, których więź została prawie zniszczona przez traumatyczne wydarzenia pewnej nocy dwadzieścia lat temu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…