Filmy Austria

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Austria. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wielkomiejska rodzina przeprowadza się do prowincjonalnego miasteczka. Dwaj bracia i ich nowi koledzy próbują rozwiązać ciążącą nad ich domem groźną tajemnicę.
Teleskop Hubble'a, jego historia oraz wszystko, co możemy dzięki niemu zobaczyć w kosmosie aż po same jego granice. Program pokaże obrazy dzięki niemu uzyskane, opowieści z jego powstania oraz anegdotki związane z eksploatacją tego wspaniałego dzieła naukowców z NASA.
W Alpach na granicy niemiecko-austriackiej zostaje odnalezione dziwacznie ułożone ciało martwego chłopca. Do zbadania sprawy zostają przydzieleni Niemka Ellie i Austriak Gedeon. Dla policjantki śledztwo w górach jest pierwszym poważnym wyzwaniem w karierze, podczas gdy mężczyzna całkowicie zatracił jakiekolwiek ambicje. Wkrótce śledczy znajdują kolejne miejsca zbrodni usiane mrożącymi krew w żyłach symbolami i ciałami ofiar sprofanowanymi po śmierci, co przywodzi im na myśl pogańskie rytuały. Wszystko wydaje się częścią większego, złowieszczego planu. Ellie czuje się pod coraz większą presją, aby zrozumieć motywy obłąkanych sprawców i ich powstrzymać. Polowanie prowadzi partnerów w mroczne doliny, gdzie wciąż praktykowane są archaiczne alpejskie zwyczaje. Tam odkrywają paranoiczny świat mordercy.


Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.
Niespełna trzydziestoletnia Lola odnosi sukcesy jako konsultantka biznesowa. Jest tak samo szybka, pracowita i bezwzględna w pracy, jak i w życiu osobistym. Nikomu się nie przyznała, że ma starszą siostrę Conny, ani że w jej rodzinie zdarzają się choroby psychiczne. Pod wpływem dramatycznych wydarzeń sekrety wychodzą na światło dziennie, a Conny wraca do życia siostry. Loli ziemia powoli usuwa się spod nóg.
Małżeństwo borykające się z problemem niepłodności wyjeżdża na wakacje do Sardynii, aby się zrelaksować. Jednak sąsiadująca z nimi rodzina im tego nie ułatwia.
Madison (Felice Ahrens) to 13-letnia ambitna kolarka. Daje z siebie wszystko, aby dorównać swojemu ojcu, mistrzowi sportu. Życie dziewczyny kręci się wokół osi jej rowerowych kół - wyczerpujące treningi, brak przyjaciół i wolnego czasu. Ale na wakacje Madison jedzie do swojej matki mieszkającej we górach. Po raz pierwszy w życiu może cieszyć się jazdą na rowerze bez żadnej presji. Coraz chętniej zamiast wyścigu wybiera spokojną jazdę ze znajomymi po okolicznych górach. Czy Madison odnajdzie w sobie siłę aby poszukać własnej drogi, innej niż ta, która została dla niej z góry wyznaczona?
Grupa przyjaciół planuje wybrać się na kilka dni poza miasto. Początkowe miejsce docelowe zostaje jednak szybko zmienione. Większość grupy chce bowiem jechać do Jury Szwajcarskiej, aby spróbować rosnących tam tajemniczych halucynogennych grzybków zwanych łysiczka lancetowata. Mimo drobnych problemów na początku podróży, grupka przyjaciół dociera na miejsce, znajduje grzybki i wraz z zapadnięciem nocy zaczyna imprezę. I od tej pory zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Czy dzieją się one jednak naprawdę? Czy są jedynie wytworem odurzonego grzybkami umysłu?
Przygody tej damy poznaliśmy w cyklu filmów o Angelice (Michèle Mercier) w reżyserii Bernarda Borderie. Teraz Ariel Zeitoun przypomina nam niesamowite przygody tej młodej dziewczyny buntowniczki (Nora Arnezeder) przypisanej hr. Joffreyowi de Peyrac (Gérard Lanvin). Razem będą przeciwstawiać się tyranii, nierówności, uciskowi i niesprawiedliwości w czasach walki o władzę za rządów króla Ludwika XIV.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…