Filmy Austria

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Austria. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Thriller ekologiczny o delikatnych wzajemnych powiązaniach między ludzkością a Ziemią.
Wieś w protestanckich północnych Niemczech. 1913-14 rok w przededniu wybuchu Wielkiej Wojny i historia dzieci, także nastolatków, udzielających się w lokalnym chórze prowadzonym przez miejscowego nauczyciela przy wsparciu mieszkańców - barona, zarządcy, pastora, lekarza, akuszerki i farmerów. Tą mała społeczność zaczynają dotykać dziwne zdarzenia, które z czasem przyjmują charakter rytualnej kary. Kto za tym stoi?
Teleskop Hubble'a, jego historia oraz wszystko, co możemy dzięki niemu zobaczyć w kosmosie aż po same jego granice. Program pokaże obrazy dzięki niemu uzyskane, opowieści z jego powstania oraz anegdotki związane z eksploatacją tego wspaniałego dzieła naukowców z NASA.


Club Zero

0,0
Pani Novak (Mia Wasikowska) podejmuje pracę jako nauczycielka w elitarnej szkole, gdzie zainicjowała kurs żywienia z innowacyjną koncepcją, zmieniającą nawyki żywieniowe. Nawiązuje silną więź z piątką uczniów. Nie budząc podejrzeń nauczycieli i rodziców, uczniowie wpadają pod jej wpływ i dołączają do bardzo zamkniętego kręgu tajemniczego Klubu Zero.
Kiedy cesarzowa Sissi (Susanne Wolff) wybiera Irmę (Sandra Hüller) na damę dworu, która będzie jej towarzyszyć w śródziemnomorskich eskapadach, chętnie spełnia jej żądania. Wydaje się, że Irmie szybko udaje się ujarzmić tą ekscentryczną i miłującą wolność władczynię. Jednak po powrocie do Bawarii dławiące konwencje dworu wystawiły ich pozorny współudział na próbę.

Pianistka

7,0
Film pokazuje życie 40-to letniej kobiety, która dzięki surowemu wychowaniu nie zna normalnych kontaktów z mężczyznami. Swoje seksualne fantazje zaspokaja substytutami seksu. Wszystko do czasu, gdy poznaje młodego mężczyznę, którego uczy gry na fortepianie. Czy możliwy jest związek między tymi dwiema osobami?
Madison (Felice Ahrens) to 13-letnia ambitna kolarka. Daje z siebie wszystko, aby dorównać swojemu ojcu, mistrzowi sportu. Życie dziewczyny kręci się wokół osi jej rowerowych kół - wyczerpujące treningi, brak przyjaciół i wolnego czasu. Ale na wakacje Madison jedzie do swojej matki mieszkającej w górach. Po raz pierwszy w życiu może cieszyć się jazdą na rowerze bez żadnej presji. Coraz chętniej zamiast wyścigu wybiera spokojną jazdę ze znajomymi po okolicznych górach. Czy Madison odnajdzie w sobie siłę aby poszukać własnej drogi, innej niż ta, która została dla niej z góry wyznaczona?
Młody chłopak trafia do zakładu poprawczego. Udaje mu się zaimponować szefowi gangu i zostaje przez niego zatrudniony do różnych brudnych zadań. Z przerażeniem zauważa, że bezlitosny przywódca pociąga go erotycznie. Jednak homoseksualność wśród osadzonych w poprawczaku chłopaków jest najgorszym przewinieniem.
Historia więźnia Hansa, który w trakcie pobytu więzieniu poznaje Viktora; wkrótce zaczyna go z nim łączyć uczucie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…