Filmy Brazylia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Brazylia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Oryginalna wersja jednej z najbardziej znanych historii wszechczasów, z ujmującym połączeniem humoru, uroku i sympatycznych postaci. Film opowiada historię dwóch myszy: Viniego, charyzmatycznego poety ze straszną tremą i Tito, utalentowanego i czarującego gitarzysty. Kiedy nadejdą deszcze, na Arce Noego może przebywać tylko jeden samiec i jedna samica z każdego gatunku. Przy pomocy pomysłowego karalucha i szczęścia losu Vini i Tito przedostają się na Arkę i wspólnie zapobiegają rozgrywce pomiędzy mięsożercami i roślinożercami. Czy tym utalentowanym pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?
Serial śledzi złożoną pracę funkcjonariuszy policji federalnej w bezprecedensowym śledztwie, którego kulminacją jest początek wątku, który jak żaden inny odkrywa strukturę przestępczości w kraju.
Carol jest brazylijską nastolatką koreańskiego pochodzenia, która próbuje odnaleźć się między nauką, pracą i baletem. Jej życie wywraca się góry nogami, kiedy znajduje w swojej szafie przejście do pokoju najpopularniejszego na świecie zespołu K-Pop.


Mila to szesnastolatka, która podróżuje przez równoległe wszechświaty w poszukiwaniu swojej mamy, Elis, z którą ma skomplikowaną relację. Ale nieporozumienia z mamą to najmniejszy z jej problemów. Podróżując, dziewczyna odkrywa, że istnieje nieskończenie wiele wszechświatów, i staje twarzą w twarz z Operatorami, tajemniczą i niebezpieczną grupą niszczycieli światów. Mila będzie musiała znaleźć mamę i uratować znajomych, jednocześnie próbując oswoić się z nową, skomplikowaną rzeczywistością. Pomimo piętrzących się trudności Mila wie, że jest w podróży życia.
Historia Reinalda, nauczyciela-ateisty, który postanawia zakończyć cierpienia żony, przebywającej w szpitalu w stanie wegetatywnym. Kiedy jednak podejmuje próbę eutanazji ukochanej, ta, niemal cudownie, wybudza się ze śpiączki. Reinaldo nie wie jednak, że całe zajście nagrał z ukrycia pielęgniarz i pobożny członek miejscowego kościoła. Pastor Samuel, który obejrzał nagranie zarejestrowane przez swojego parafianina, proponuje Reinaldowi pokaźną sumę pieniędzy w zamian za wygłoszenie kazania, wierząc że mężczyzna jest bożym wybrańcem. Reinaldo, przytłoczony długami za leczenie żony, przyjmuje propozycję i staje się szalenie skomplikowanym przywódcą religijnym.
„Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja historii biblijnej, opowiadającej o losach Mojżesza i ludzi towarzyszących mu w czasie jego życia. Kołyska z nowonarodzonym Mojżeszem trafia niespodziewanie w ręce Księżniczki, która poruszona widokiem osieroconego niemowlęcia, bierze go pod swoją opiekę. Gest ten pozwala dziecku ujść z życiem przed nienawistnymi rozkazami faraona Setiego o uśmierceniu wszystkich narodzonych chłopców. Dalsze losy tytułowego bohatera redefiniują pojęcie o historii dziesięciu przykazań. Losy osób będących u boku Mojżesza przeplatają się z walką o władzę, konfliktami rodzinnymi, zazdrością, nienawiścią i miłością. Są to wszystkie uczucia bliskie każdemu człowiekowi, także Prorokowi.
Charyzmatyczny Arenas (Leonardo Sbaraglia) jest hipnotyzerem mającym umiejętność wprowadzania ludzi w trans, w którym wyjawiają mu swoje mu swoje największe sekrety. Mężczyzna cierpi na bezsenność, która uniemożliwia mu normalne życie. Mieszka samotnie w hotelu, dręczony przez bolesne wspomnienia z przeszłości. Arenas skrywa też pewną mroczną tajemnicę...
Zabawny i emocjonujący serial śledzący drogę Anity do odkrycia swojej tożsamości i osiągnięcia dojrzałości. W wieku 15 lat młoda Anita (w tej roli Maisa) miała ogromne oczekiwania co do dorosłego życia: chciała opuścić swoje miasteczko, podróżować i poznawać mnóstwo ludzi. Ale teraz ma 30 lat i żaden z tych planów się nie ziścił. Po kilku niefortunnych wydarzeniach chowa się w sypialni, w której spędziła młodość, i nagle, jak za sprawą magii, zostaje przeniesiona do pierwszego dnia nauki w szkole średniej – z umysłem 30-letniej kobiety w ciele piętnastolatki!
Świat przyszłości, w którym w Brazylii zalegalizowano marihuanę. Biriba (Luis Navarro) jest młodym handlarzem narkotyków z São Paulo, który postanawia porzucić przestępcze życie. Chłopak pragnie wykorzystać swoją wiedzę, aby legalnie sprzedawać marihuanę. Pomaga mu w tym niedoświadczony partner i inwestor Vini (Daniel Furlan). Biriba będzie musiał poradzić sobie ze swoją przeszłością oraz niezliczonymi wyzwaniami biznesowymi.
Isadir to teściowa z piekła rodem. Od początku pandemii mieszka z bogatą rodziną swojego syna. I chociaż jest przekonana, że Carlos potrzebuje lepszej żony niż „wyrafinowana” Alice, zrobi wszystko, aby uniknąć powrotu do swojego małego mieszkania w biednej północnej strefie Rio de Janeiro.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…