Filmy Brazylia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Brazylia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Miranda jest nadzwyczaj skuteczną hakerką, która doskonale ukrywa swoją tożsamość. Najciekawszą rzeczą, jaką robi w ciągu dnia, jest szpiegowanie swojej sąsiadki Cléo, luksusowej prostytutki mieszkającej w budynku naprzeciwko, za pomocą lunetki, kamer i zhakowanych komputerów. Pewnego dnia Cléo wyjeżdża w podróż i prosi Mirandę o zaopiekowanie się jej psem. Tego dnia los Mirandy zmienia się na zawsze: poznaje mężczyznę marzeń i zabija człowieka w samoobronie. Nie podejrzewa nawet, że to wszystko jest częścią większego planu.
Młodzi ludzie pracujący w zachwycająco pięknym ośrodku wypoczynkowym przeżywają niezapomniane lato, poznając smak miłości, prawdziwą przyjaźń i szokujące tajemnice.
Grupa młodych ludzi gubi się podczas wędrówki po lesie i zostaje nagle zaatakowana. Ranni znajdują schronienie w upiornej wiosce spowitej wieczną mgłą, z której nikt nie może uciec.


Zabawny i emocjonujący serial śledzący drogę Anity do odkrycia swojej tożsamości i osiągnięcia dojrzałości. W wieku 15 lat młoda Anita (w tej roli Maisa) miała ogromne oczekiwania co do dorosłego życia: chciała opuścić swoje miasteczko, podróżować i poznawać mnóstwo ludzi. Ale teraz ma 30 lat i żaden z tych planów się nie ziścił. Po kilku niefortunnych wydarzeniach chowa się w sypialni, w której spędziła młodość, i nagle, jak za sprawą magii, zostaje przeniesiona do pierwszego dnia nauki w szkole średniej – z umysłem 30-letniej kobiety w ciele piętnastolatki!
Isadir to teściowa z piekła rodem. Od początku pandemii mieszka z bogatą rodziną swojego syna. I chociaż jest przekonana, że Carlos potrzebuje lepszej żony niż „wyrafinowana” Alice, zrobi wszystko, aby uniknąć powrotu do swojego małego mieszkania w biednej północnej strefie Rio de Janeiro.
Fabuła tego thrillera, który nakręcono na podstawie książki kryminolog Ilany Casoy i pisarza Raphaela Montesa pt. „Bom Dia, Verônica”, koncentruje się wokół postaci zdeterminowanej policjantki wykorzystującej wszystkie swe zdolności śledcze, aby rozwikłać dwie intrygujące sprawy i pomóc ofiarom zbrodni postawić tamę przemocy oraz niesprawiedliwości. Pierwsza z nich dotyczy kobiety, która padła ofiarą internetowego oszustwa. W drugiej sprawie centralną postacią jest Janete (Camila Morgado), żona Brandão (Eduardo Moscovis) — inteligentnego i niebezpiecznego seryjnego mordercy, który pozornie wiedzie zwykłe życie, lecz w rzeczywistości jest prawdziwym potworem potrafiącym więzić swoje ofiary jak ptaki w klatce.
W brazylijskim stanie Goiás zakochani w sobie i marzący o muzycznej sławie Deusa i Tadeu postanawiają założyć zespół Só Se For Por Amor (Wszystko dla miłości). Gdy kariera grupy zaczyna nabierać rozpędu, Deusa otrzymuje propozycję kontynuowania kariery solowej, na czym cierpi jej związek. Zespół zaczyna poszukiwania nowej wokalistki, którą chce zostać m.in. tajemnicza Eva.

Maldivas

0,0
Historia zaczyna się, gdy Liz (Bruna Marquezine) przeprowadza się z Goiânia do bloku „Maldivas” w Rio de Janeiro, aby odnowić kontakt z matką, która jednak ginie w tajemniczym pożarze. Próbując rozgryźć zagadkę tej nagłej śmierci, będzie musiała ukryć swoją obecność przed śledczym Denilsonem (Romani) i przeniknąć do świata pełnego oryginalnych postaci. Wśród nich są Milene (Manu Gavassi), królowa Maldivas prowadząca pozornie idealne życie u boku męża, chirurga plastycznego Victora Hugo (Klebber Toledo), i Rayssa (Sheron Menezzes), kiedyś piosenkarka axé, która poślubiła byłego wokalistę swojego zespołu Cauã (Samuel Melo) i została odnoszącą sukcesy bizneswoman. Kat (Carol Castro) to matka, której mąż Gustavo (Guilherme Winter) siedzi w areszcie domowym. W budynku mieszkają też Verônica (Natalia Klein), outsiderka odizolowana od innych kobiet z Maldivas, i Miguel (Danilo Mesquita), narzeczony Liz z prowincji.
Głównym bohaterem nowego serialu komediowego jest Virguley (Edmilson Filho) — leniwy, ciągle pakujący się w kłopoty i będący na bakier z moralnością facet, który ledwo wiąże koniec z końcem w São Paulo i marzy o powrocie do swoich rodzinnych stron na północnym wschodzie jako bogacz. Między jedną a drugą robotą wykorzystuje swoje podobieństwo do legendarnego bandyty Lampião, występując przed publicznością w São Paulo. Pewnego dnia po raz kolejny wpada w tarapaty — dostaje mocno w ucho i przenosi się do roku 1927, w sam środek ery rozbójników, a miejscowi biorą go za prawdziwego Lampião. Wykorzystując okazję, Virguley zbiera wyjątkowo niezwykłą bandę, zakochuje się w Marii (Chandelly Braz) i zyskuje ważną pozycję w mieście. Jednak fortuna kołem się toczy, więc i w jego historii pojawiają się zwroty akcji. Jednym z nich jest powrót prawdziwego Króla Cangaço, który chce wyrównać rachunki.
Historia Reinalda, nauczyciela-ateisty, który postanawia zakończyć cierpienia żony, przebywającej w szpitalu w stanie wegetatywnym. Kiedy jednak podejmuje próbę eutanazji ukochanej, ta, niemal cudownie, wybudza się ze śpiączki. Reinaldo nie wie jednak, że całe zajście nagrał z ukrycia pielęgniarz i pobożny członek miejscowego kościoła. Pastor Samuel, który obejrzał nagranie zarejestrowane przez swojego parafianina, proponuje Reinaldowi pokaźną sumę pieniędzy w zamian za wygłoszenie kazania, wierząc że mężczyzna jest bożym wybrańcem. Reinaldo, przytłoczony długami za leczenie żony, przyjmuje propozycję i staje się szalenie skomplikowanym przywódcą religijnym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…