Dla dorosłych

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dla dorosłych. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Shortbus 6.8

Film opowiada o grupie młodych nowojorczyków, którzy zbierają się w undergroundowym klubie "Shortbus", który cieszy się złą sławą z powodu kontrowersyjnej mieszanki sztuki, muzyki i polityki. Ich celem jest rozwiązanie problemów seksualnych w ich związkach.

Q 5.4

W dobie ekonomicznego kryzysu, życie mężatki Virginie (Christelle Benoit) i romantyczki Alice (Helene Zimmer) wywraca się do góry nogami, gdy spotykają wyzwoloną, przepełnioną różnymi pragnieniami Cécile (Déborah Révy).


Nieodwracalne 7.2

Aktorskie małżeństwo Monica Bellucci i Vincent Cassel zagrali w obrazie Noego parę, której związek wystawiony został na ogromną próbę. To film o mężczyźnie, który postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość, zemścić się na bandytach, którzy brutalnie zgwałcili jego ukochaną. "Nieodwracalne" to opowieść o tym, że nasz los nie pozostaje w naszych rękach, pisze się sam. My decydujemy jedynie o tym, jak wiele potrafimy znieść. Śmierć jest nieunikniona, a czas, podobnie jak ból, radość i przyjemność to jedynie wytwór naszej wyobraźni. Ten film, napisany i zrealizowany w rekordowym czasie opisuje odwieczną zależność między krzywdą a zemstą. Zemsta jest nieodwracalna, podobnie jak dokonana krzywda. Tak jak każdy uczynek, tak jak wszystkie rzeczy w naszym życiu. Przed nami tylko jedna droga.

Głębokie gardło 5.9

Linda ulega frustracji, ponieważ jej życie bujne erotyczne nie przynosi oczekiwanej satysfakcji. Szuka fachowej pomocy i kieruje swe kroki do lekarza. Doktor informuje ją, że jest pewien poważny problem. Otóż łechtaczka Lindy znajduje się... w gardle. Jednak pociesza ją, że temu przecież można jakoś zaradzić...

Malabimba

Członkowie rodziny Caroli urządzają seans spirytystyczny w swoim zamku, chcąc skontaktować się z duchem Danieli, dzięki której byli niegdyś bogaci. Niestety, zamiast niej udaje im się przywołać ducha jej zdeprawowanej siostry Lucrezii, który opętuje 16-letnią Bimbę. Wykorzystując ciało dziewczyny, Lucrezia wzbudza jej seksualne żądze, co wywołuje niemałe zamieszanie.

The Image

Film jest fascynującym studium sadomasochistycznych relacji między ludźmi. Młoda dziewczyna Anne (Mary Mendum) zostaje wprowadzona w ten nowy dla niej świat przez starszą kobietę (Marilyn Roberts) i jej przyjaciela Jeana (Carl Parker). Rozpoczynają się przewrotne gry seksualne.

Gwałt 5.2

Nadine i Manu chcą żyć bez żadnych zahamowań. Jednak nieszczęśliwy zbieg okoliczności zmusza je do przekroczenia granicy między dobrem i złem. Muzyka, przemoc, sex, brak stabilizacji – to wszystko dostarcza adrenaliny.

Bijo no harawata

Psycholożka próbuje zemścić się za śmierć jednej z pacjentek. Popełniła ona samobójstwo po gwałcie jakiego dokonał na niej jeden z członków yakuzy. Zostaje jednak złapana i w rezultacie zabita a ciało spalone ze zwłokami członków innego gangu. Ale nawet śmierć nie jest w stanie powstrzymać jej od zemsty i powraca jako krwiożerczy potwor.

Emanuelle w Ameryce

Amerykańska dziennikarka podróżuje po świecie szukając dobrej historii. Przyłącza się do współczesnego haremu i z nimi jedzie do Wenecji, aby dowiedzieć się, co dzieje się na dyplomatycznych przyjęciach. Tam przypadkowo, próbując rozwikłać zagadkę korupcyjną, odkrywa, że pewien gang porywa dziewczyny, by kręcić z nimi erotyczne filmy hardcore.

Słowa kluczowe