Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dramat. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Narvel Roth jest skrupulatnym ogrodnikiem, który z oddaniem pielęgnuje tereny pięknej posiadłości i podporządkowuje się swojej pracodawczyni, bogatej pani Haverhill. Kiedy żąda ona, by zajął się jej krnąbrną i niespokojną siostrzenicą, mężczyzna odkrywa mroczne sekrety z przeszłości.
Sandra, niemiecka pisarka, mieszka z mężem Samuelem i ich niedowidzącym synem Danielem w odległym górskim domku we francuskich Alpach. Kiedy ojciec dziecka traci życie w tajemniczych okolicznościach, śledczy nie potrafią ustalić, czy doszło do samobójstwa, czy też nieumyślnego spowodowania śmierci. Ostatecznie Sandra jest aresztowana za morderstwo, a proces sądowy stawia ich burzliwy związek i jej niejednoznaczną osobowość pod lupą. Gdy młodociany Daniel staje przed sądem, zaczynają pojawiać się wątpliwości.
Zdeterminowany wykonać jedną, ostatnią fuchę przed pójściem do więzienia, kryminalny geniusz werbuje grupę młodych pracowników banku do skoku na 80 milionów dolarów i cały amerykański system bankowy.


Film kontynuuje mityczną podróż Paula Atrydy, który kroczy wojenną ścieżką osobistej zemsty, a przy okazji stara się zapobiec straszliwej przyszłości, od której zależą losy wszechświata.
To wstrząsająca opowieść o domowej idylli w cieniu krematoriów, czyli życiu rodzinnym komendanta Auschwitz, Rudolfa Hössa.
Dramat kostiumowy, w którym Lidia Poët bada sprawy morderstw i walczy o możliwość wykonywania zawodu. Serial inspirowany historią pierwszej włoskiej prawniczki.
9 marca 1945 roku. Japońska armia rozpoczęła błyskawiczny i brutalny atak na francuskie oddziały w Indochinach. Ścigana przez wroga kolumna osłabionych już legionistów pędzi przez serce dżungli, by dotrzeć do alianckich baz oddalonych o ponad 300 km.
1962: podczas konferencji fizyki w Alpach Szwajcarskich młody Johannes (Jan Bülow) broni teorii o istnieniu światów równoległych. Ale nikt w to nie wierzy, nawet jego opiekun. Jednak tajemnice się kumulują: ciekawa formacja chmur na niebie; widmowa obecność Karin (Olivia Ross), młodej pianistki, która ma jego obsesję i wydaje się, że wie o nim wszystko... A ci ludzie, którzy są ofiarami dziwnych wypadków w górach? Rzeczywistość wydaje się w tym miejscu bardzo krucha...

Obsesja

5,2
Po 20 latach od ich głośnego romansu, który wstrząsnął czytelnikami tabloidów, w życiu znanego małżeństwa pojawia się aktorka szukająca informacji do filmu o ich przeszłości. Czy poradzą sobie z tą presją?
W Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…