Dramat 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 2391 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dramat z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rozdzielenie

7,4
8,5
Mark zarządza zespołem pracowników, których wspomnienia związane z pracą i życiem osobistym zostały rozdzielone w wyniku zabiegu. Gdy po pracy zjawia się w jego życiu tajemniczy kolega, Mark zaczyna stopniowo odkrywać prawdę na temat ich zawodów.

Kulawe konie

7,1
8,0
Serial opowiada o grupie brytyjskich agentów wywiadu, którzy po wieloletniej służbie w wydziale MI5 zakończyli swoje kariery, ze względu na popełnione błędy.

Peryferia

6,5
Walczący o swoją ziemię i rodzinę ranczer napotyka niesamowitą tajemnicę na skraju pustkowi Wyoming. W otoczeniu dzikiego Amerykańskiego Zachodu zmuszony jest stanąć twarzą w twarz z Nieznanym w prywatnej i kosmicznej skali.


Nowy Orlean jest 1910 rok. Właściciel burdelu Louis de Pointe du Lac poznaje biznesmena Lestata de Lioncourta z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Kiedy Nana pod wpływem alkoholu przeprowadza na samej sobie inseminację, wykorzystując spermę swojego byłego chłopaka, uruchamia reakcję łańcuchową złożoną z dużych i małych katastrof. W wyniku tej pochopnej decyzji zachodzi w ciążę i musi znaleźć wiarygodne wytłumaczenie dla swojego stanu, którego nie da się ukrywać w nieskończoność. Postanawia odzyskać ojca swojego dziecka i dawno utraconą miłość. Problem w tym, że chłopak nie jest specjalnie zainteresowany powrotem do Nany. Ukrywana ciąża sprawia, że Nana zaczyna inaczej patrzeć na swoich klientów. Jednak gdy kolejne kłamstwa stają się coraz trudniejsze, po raz pierwszy w życiu musi powiedzieć prawdę — i chyba nawet ujawnić sekret, za który może zapłacić bardzo wysoką cenę.

Stamtąd

7,1
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.

Andor

7,0
8,3
W niebezpiecznych czasach, pełnych intryg i zdrady, Cassian Andor przystępuje do walki z tyranią Imperium Galaktycznego. Wkrótce staje się bohaterem Rebelii.
Serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Andersona o pracy policji w Tokio. Głównym bohaterem jest Adelstein, który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją.
Kambodżańska lekarka przyjeżdża do USA, aby uratować życie chorego syna. Kiedy system zawodzi i zmusza ją do ukrycia, staje się “sprzątaczką” dla organizacji przestępczej, wykorzystując przy tym swoją nieprzeciętną inteligencję.
W tym trzymającym w napięciu sześcioodcinkowym thrillerze psychologicznym występują Peter Capaldi i Jessica Raine. Lucy budzi się każdej nocy dokładnie o 3.33. Od dłuższego czasu nic w jej życiu nie ma sensu. Ale odpowiedzi znajdują się na końcu pewnego śladu prowadzącego do brutalnych morderstw.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…