Dramat 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 183 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dramat z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film kontynuuje mityczną podróż Paula Atrydy, który kroczy wojenną ścieżką osobistej zemsty, a przy okazji stara się zapobiec straszliwej przyszłości, od której zależą losy wszechświata.
Lali Sokolov zakochuje się we współwięźniarce Gicie w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Zdeterminowani próbują utrzymać się nawzajem przy życiu, będąc pod ciągłą strażą niestabilnego nazistowskiego oficera.

Ludzie

0,0
Historia pięciu zwykłych kobiet, którym daleko do miana bohaterek. Niewidoma dziewczynka, która zostaje opiekunką grupy sierot. Lekarka, która staje przed ogromnym dylematem moralnym. Nastolatka, która za wszelką cenę usiłuje ocalić swoją malutką siostrę. Starsza kobieta, która traci męża. Matka, która rusza na front, by odnaleźć syna. Ich przeplatające się losy poruszają do głębi i przypominają, że wojna toczy się tuż za rogiem. Pięć kobiet targanych wojenną zawieruchą, których losy splatają się w symboliczną opowieść o człowieczeństwie, czy raczej jego braku. Historie o niezamierzonym heroizmie, do którego zmusza ludzi wojna. Przerażający obraz pożogi wojennej i rosyjskiego najeźdźcy widziany oczami ukraińskich kobiet, które aby ocalić siebie i swoich najbliższych, kiedy wojna wdziera się w ich życie, zostają zmuszone by działać


Dom ninja

0,0
Lata temu członkowie tej dysfunkcyjnej rodziny wycofali się z niebezpiecznego życia ninja. Jednak w obliczu zbliżających się zagrożeń muszą powrócić do akcji.
Biograficzne spojrzenie na życie Boba Marleya, począwszy od jego najmłodszych lat na Jamajce, aż do momentu, gdy stał się najsłynniejszym piosenkarzem reggae na świecie. Film przedstawia wzloty i upadki artysty, a także momenty z jego życia prywatnego oraz publiczne wystąpienia przed tłumami na ogromnych stadionach.
Utalentowana młoda pisarka (Jenna Ortega) wyrusza w twórczą odyseję, gdy jej nauczyciel (Martin Freeman) zleca projekt, który wplątuje ich oboje w coraz bardziej złożoną sieć. Gdy granice się zacierają, a ich życia się splatają, profesor i protegowana muszą stawić czoła swoim najciemniejszym „ja”, starając się jednocześnie zachować swoje indywidualne poczucie celu i to, co jest im najdroższe.
Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie...

Mea Culpa

0,0
Kiedy obrońca w sądowy Mea Harper (Kelly Rowland) zajmuje się sprawą morderstwa artysty Zyaira Malloya (Trevante Rhodes), prawda nie jest tak oczywista, jak się wydaje. Próbując ustalić niewinność lub winę swojego niepozornego, a zarazem uwodzicielskiego klienta, okazuje się, że każdy jest czegoś winny.
Kolejny spin-off słynnego serialu The Walking Dead, w którym konfrontacja z zombie nabiera nowego charakteru. Główni bohaterowie muszą zmierzyć się również z własnymi lękami i uczuciami wobec siebie. Rodząca się miłość Ricka (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira) jest bardzo burzliwa. Czyżby oni też byli żywymi trupami?
Mikael Lindnord (Mark Wahlberg) jest elitarnym rajdowcem, a także kapitanem szwedzkiej drużyny wyścigów przygodowych. Podczas zawodów wytrzymałościowych na 400 mil w ekwadorskiej dżungli, mężczyzna spotyka rannego psa, który wkrótce podąża za zespołem przez jedne z najtrudniejszych terenów na świecie. Film oparty na prawdziwej historii opowiada o lojalności, przyjaźni i znaczeniu zwycięstwa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…