Familijny 1935

Przedstawiamy listę 44 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 1935 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Złoty dotyk 5.0

Król Midas jest odwiedzony przez elfa. Pokazuje on królowi sztuczkę. Zamienia kota w złoto, a następnie klaska w dłonie i kot znów jest żywy. Midas prosi elfa o dar złotego dotyku, ale elf ostrzega króla, że ten dar może być przeklęciem. Midas jednak nalega. Na początku król tańczy ze szczęścia, jednak potem przy obiedzie odkrywa wady daru. W obawie przed śmiercią głodową, przywołuje elfa i obiecuje mu cały majątek w zamian pozbycia się "złotego dotyku".

Noc w operze 7.1

Bracia Marx chcąc pomóc w karierze dwojgu obiecującym młodym śpiewakom, postanawiają pokrzyżować plany nadętemu śpiewakowi operowemu. Aby uratować operę, muszą ją najpierw zniszczyć.


Scrooge 6.0

Mickey's Fire Brigade 6.0

Mickey, Donald i Goofy są strażakami. Jak można sie domyślać, ich walka z ogniem nie jest skuteczna. Zorganizowali akcję ratowniczą Clarabelli, która śpiewała w wannie. Nie wierzyła, że się pali, więc sprzeciwiała się ratunkowi.

Mickey's Kangaroo 5.0

Przyjaciel z Australii wysłał Mickey prezent - kangura Hoppy, wyposażonego w bokserskie rękawice. Mickey chce szkolić kangura by był wojownikiem.

Słowa kluczowe