Familijny 1957

Przedstawiamy listę 53 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 1957 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Krecik 7.0

Serial opowiada o niezwykłych przygodach czarnego krecika. Tytułowy bohater ma wielu przyjaciół, jest bardzo przyjazny i zawsze chętny do pomocy. Nigdy mu się nie nudzi. Jego ulubionym powiedzeniem jest "Ahoj".

Żółte Psisko 8.5

Duży, żółty kundel zostaje przygarnięty przez sympatyczną rodzinę. Niezwykłe przygody spotykają jego nowych przyjaciół, a on jest uczestnikiem każdej z nich. Jest silny i mądry. Szybko staje się ulubieńcem wszystkich. Rzecz dzieje się w Teksasie, w połowie XIX wieku.

Kopciuszek 10.0

W tej musicalowej wersji znanej bajki, której twórcami są Richard Rodgers i Oscar Hammerstein II, piękna młoda dziewczyna (Julie Andrews), mieszkająca z nienawidzącą ją macochą i dwoma wrednymi przyrodnimi siostrami, pewnego wieczoru za sprawą czarów jej matki chrzestnej, która jest wróżką, trafia na bal, gdzie spotyka przystojnego księcia, który się w niej zakochuje.


Król Maciuś I 5.3

Akcja toczy się w baśniowym państwie. Dziesięcioletni Maciuś dziedziczy tron po ojcu.. Królestwem jednak rządzą premier i ministrowie. Wybucha wojna. Maciuś i jego przyjaciel Felek uciekają na front. W wojsku nikt nie wie, że mały żołnierz jest władcą kraju. Maciuś wysadza w powietrze nieprzyjacielskie armaty, co powoduje klęskę trzech wrogich monarchów. Po zwycięstwie wraca do stolicy i postanawia przejąć rządy we własne ręce.

The Invisible Boy 5.0

Doktor Tom Merrinoe zabiera swego syna do placówki naukowej, gdzie pracuje i pozostawia go sam na sam z ze znajdującym się tam superkomputerem. Maszyna okazuje się świadoma i zahipnotyzowawszy chłopca zmusza go do odbudowania robota Robbiego, który ma pomóc jej w podbiciu świata.

Mother India 5.0

Historia prostej kobiety Radchi (Nargis), która została porzucona przez swojego męża. Mężczyzna stracił oba ręce w czasie incydentu w polu. Odchodząc z domu, zostawił żonę z dwoma małymi dziećmi na rękach. Starszy syn wyrósł na dobrego i gorliwego chłopca, młodszy zaś był kompletną przeciwstawnością starszego. Na tle macierzyńskiej miłości do obu synów rozwija się historia życia samotnej matki.

Łobuzy 7.0

Słowa kluczowe