Familijny 1987

Przedstawiamy listę 80 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 1987 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pełna chata 7.0

Danny Tanner prowadzadzi w telewizji poranny program. Mieszka razem z trzema córkami (D.J. , Stephanie i Michelle) oraz dwoma przyjaciółmi: Jessem i Joeyem. Jego żona zginęła po tym, jak wpadła pod samochód pijanego kierowcy. Jest jeszcze Rebbeca, kobieta, która rozkochuje w sobie trzech panów, jednak ostatecznie zostaje żoną Jessiego. Serial przedstawia życie wszystkich bohaterów oraz problemy, z którymi zmagają się na codzień.

Ponad szczytem 6.9

Lincoln dostaje ostatnią szansę, by zobaczyć się z synem. Na prośbę umierającej żony pozwolono mu zawieźć Jasona do Denver, by tam obaj się z nią pożegnali. W trakcie podróży ciężarówką Lincolna obaj powoli się poznają i zaprzyjaźniają do tego stopnia, że Hawk postanawia walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem. Na jego drodze staje jednak bardzo bogaty teść, który nie dopuści by tak się stało. Nie mając pieniędzy Hawk zastawia swoją ciężarówkę i bierze udział w mistrzostwach w siłowaniu się na rękę, które staja się dla niego szansa na odzyskanie syna.

Trzech mężczyzn i niemowlę 6.5

Trzech zatwardziałych starych kawalerów przeżywa pewnego dnia szok. Przed drzwiami ich apartamentu ktoś zostawił niemowle, dziewczynkę, doprowadzając tym samym do rozpaczy niedoświadczonych "tatusiów". W ruch idą pieluchy, śliniaki, smoczki i butelki. Kończy się czas bezstroskich podrywów, randek i zakrapianych alkoholem kolacji. Czy zwycięży ojcowski instynkt, czy stare przyzwyczajenia? [opis dystrybutora]


Wojownicze Żółwie Ninja 7.4

Czwórka żółwi zyskuje ludzkie cechy, dzięki tajemniczej substancji. Za sprawą szczura Hamato Yoshi, uczą się sztuk walki ninja, które wykorzystują do walki ze złem. Pomaga im w tym reporterka April O'Neil.

Mio mój Mio 7.0

Bosse jest sierotą i od niemowlęctwa mieszka z wujostwem. Niestety nie znajduje miłości i opieki w ich domu. Spotyka się raczej z ciągłymi wyrzutami z ich strony. Chłopiec marzy o prawdziwym domu i kochającym ojcu. Pewnego dnia ciotka wysyła go do sklepu. Po drodze chłopiec mija kiosk z owocami pani Lundin. Ta prosi go o wysłanie kartki pocztowej i jako podziękowanie daje mu jabłko. Po drodze chłopiec spostrzega, że jabłko staje się złote, podobnie jak tekst napisany przez panią Lundin. Bosse ze zdumienia przysiada na ławce i wtedy znajduje butelkę, w której coś się rusza. Jest to duch, rodzaj dżina, który twierdzi, że Bosse naprawdę nazywa się Mio i jest synem króla Krainy Dalekiej, dokąd zabiera chłopca. Mio poznaje swojego ojca, nowego przyjaciela Jum-Juma i dostaje własnego konia - Miramisa. Dowiaduje się też, że w sąsiedniej Krainie Zagranicznej mieszka zły rycerz Kato, który porywa dzieci z Krainy Dalekiej i zamienia je w ptaki. Według przepowiedni tylko Mio może go pokonać.

Cudowne dziecko 7.3

Piotr jest z pozoru zwykłym nastolatkiem. Jednak pewnego dnia, pod wpływem występów magika w cyrku, chłopak odkrywa, że ma zdolności psychokinetyczne. Początkowo przynosi mu to więcej kłopotów, niż korzyści. Dopiero przypadkowo poznany kolega, Aleksander, pomaga mu zapanować nad posiadanym darem.

Wilczek II 5.3

Todd Howard dostaje się na wymarzone studia dzięki przyznanemu z niewiadomych powodów stypendium sportowemu. Jako pierwszoroczniak chłopak nie ma łatwego życia, do czasu gdy na jaw wychodzi, że jest wilkołakiem. Dzięki temu Todd pokonuje kolejnych przeciwników i staje się gwiazdą uczelni. Niestety wraz z popularnością odwraca się od dawnych przyjaciół i dziewczyny, którą kocha.

Bez baterii nie działa 6.6

Spokojne dotąd życie mieszkańców pewnej nowojorskiej kamienicy zostaje zakłócone, gdy otaczające ją grunty zostają wykupione, a ich dom staje się ostatnią przeszkodą na drodze planowanej na jego miejscu budowy. Gdy lokatorzy odmawiają dobrowolnego opuszczenia mieszkań, inwestor nasyła na nich kilku okolicznych zbirów, a gdy i to nie przynosi rezultatu, budynek zostaje celowo uszkodzony. Gdy wydaje się, że mieszkańcy nie mają wyjścia i muszą się poddać, nadchodzi nieoczekiwana pomoc – w kamienicy pojawia się para pozaziemskich, małych robotów posiadających niezwykłe zdolności...

Zaczarowany ogród 8.7

Mary mieszkała z rodzicami w Indiach. Kiedy rodzice dziewczynki umierają, Mary zostaje wysłana do jedynych swoich krewnych, mieszkających w Anglii. W jej nowym domu panuje atmosfera smutku i melancholii. Dziewczynka stara się dowiedzieć, co jest tego przyczyną.

Słowa kluczowe