Familijny 1994

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 114 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 1994 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Eva czuje się odrzucona i ignorowana odkąd w jej domu pojawił się młodszy braciszek. Nic nie idzie po jej myśli, dopóki nie spotyka nowego przyjaciela - małpki o imieniu Dodger. Eva i Dodger zostają bliskimi przyjaciółmi. Razem wyruszają na Boardwalk i wtapiają się w tłum. Dziewczynka odkrywa jednak, że małpka posiada pewne umiejętności.
Spanky i jego przyjaciele, członkowie Klubu Nienawidzących Kobiet, odkrywają, że jeden z członków Alfalfa podkochuje się w Darli. Przeprowadzają proces i skazują go na karę zapomnienie o Darlrze i innych dziewczętach. Alfalfa ma z tym spore kłopoty, zwłaszcza, że nowy, bogaty chłopiec zaczyna podkochiwać się w Darli. [opis dystrybutora]
Odkąd w 1994 roku animowane przygody nowoczesnej rodziny jaskiniowców zagościły na dużym ekranie jako pełnometrażowy film fabularny, Flintstonowie stali się nieśmiertelni. W tej superprodukcji Briana Levanta zobaczymy m.in. Johna Goodmana (Fred Flintstone), Ricka Moranisa (Barney Rubble), Rosie O'Donnell (Betty Rubble), Elizabeth Perkins (Wilma Flintstone) oraz Elizabeth Taylor. Flintstonowie to film pełen klasycznych gagów komediowych, dinozaurowych gadżetów, wspaniałych efektów specjalnych oraz wcale nieskamienialych wartości.


Święta Bożego Narodzenia. Dorey Walker jest kierowniczką w sklepie i desperacko szuka nowego św. Mikołaja. W wyniku zbiegu okoliczności angażuje poznanego Krisa Kringle, który utrzymuje, że jest prawdziwym św. Mikołajem. Ale Doris i jej sześcioletnia córka Susan nie wierzą, że on naprawdę istnieje. Wkrótce Kris ląduje w sądzie, gdzie toczy się sprawa, czy jest on prawdziwy...

Król Lew

8,2
Młody lwi król przychodzi na świat w afrykańskiej dżungli, a zatem jego wuj – Skaza – staje się dopiero drugim kandydatem do objęcia tronu. Skaza z bandą hien knuje plany zgładzenia ojca młodego Simby, Króla Mufasy i samego Simby. Mufasa zostaje zabity, a Simba przekonany, że śmierć ojca jest jego winą, ucieka z królestwa. Po latach wygnania wraca i postanawia przejąć tron.

Alladyn

7,0
Serial o przygodach Alladyna, księcia Agrabah, który z pomocą swojej narzeczonej księżniczki Jasmine, Sułtana, małpki Abu, papugi Iago i przyjaciela Genie walczy, by uchronić Agrabah przed siłami zła. Po całym dniu trudnych zmagań, Alladyn znajduje szczęście w swoim domu, otoczony gronem przyjaciół.
Pijany kierowca spowodował wypadek. Giną w nim rodzice, osierocając pięcioro dzieci. Charlie, najstarszy z nich jest już dorosły, najmłodszy ma 6 miesięcy. Serial pokazuje codzienne życie rodzeństwa, które stara się wzajemnie siebie wychowywać, korygować, pomagać i wspólnie zmagają się z codziennymi problemami.
Film familijny opowiadający o przygodach pięknego rumaka, tytułowego Czarnego Księcia, który służył w swoim życiu różnym właścicielom. Ekranizacja powieści Anny Sewell, klasycznej pozycji literatury dziecięcej. Czarny Książę to wspaniały angielski rumak z białą gwiazdą na czole, który opowiada o swych niezwykłych przygodach u boku kolejnych właścicieli: szorstkiego farmera, młodego dżokeja i dobrodusznego dorożkarza...
35-letni, rozwiedziony biznesmen Scott Calvin spędza Wigilię wraz z synem Charlie'm. W nocy budzi ich niezwykły łoskot, to Święty Mikołaj spadł z dachu! Scott zmuszony jest go zastąpić. Nakłada więc magiczny, czerwony płaszcz i... przyjmuje na siebie wszystkie związane z tym obowiązki: gwałtownie tyje, na twarzy pojawia mu się śnieżno-biała broda. Scott zaczyna zdawać sobie sprawę, że w trakcie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia to właśnie on będzie tym wyczekiwanym i wypatrywanym przez dzieci na całym świecie.
Dwunastoletni Billy podobnie jak jego dziadek Thomas, właściciel boiska i drużyny Bliźniaki z Minnesoty, fascynuje się bejsbolem. Obydwaj oglądają wszystkie mecze, a potem o nich dyskutują. Niestety dziadek chłopca umiera. Billy dziedziczy po nim zespół i stadion. Boryka się odtąd z wieloma problemami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…