Familijny 2019

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 209 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młody nauczyciel we współczesnym Bhutanie, uchyla się od swoich obowiązków, planując wyjazd do Australii, aby zostać piosenkarzem. W ramach nagany przełożeni wysyłają go do najodleglejszej szkoły na świecie, lodowcowej himalajskiej wioski Lunana, aby dokończył służbę. Po żmudnej 8-dniowej wędrówce przychodzi na miejsce. Nie ma tu prądu, podręczników, nawet tablicy. Choć biedni, mieszkańcy wioski serdecznie witają swojego nowego nauczyciela, ale on staje przed trudnym zadaniem nauczania wiejskich dzieci bez żadnych pomocy szkolnych. Chce wrócić do domu, ale zaczyna dowiadywać się o trudnościach w życiu tych dzieci, których uczy, i zaczyna się przekształcać dzięki niesamowitej duchowej sile mieszkańców wioski.
Nowa wersja kultowego serialu, którego bohaterami jest grupka młodych ludzi, opowiadając sobie przy ognisku przerażające historie.
Supernastolatki z liceum Metropolis - Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Zielona Latarnia - dzielą czas między naukę, randkowanie a walkę ze złem.


Guy i Sam wyruszają w podróż, aby ocalić zagrożoną rasę. Po drodze nauczą się, czym jest nadzieja, przyjaźń oraz jak smakuje pewna pyszna ryba.
Nieokiełznana ciekawość tego brzdąca i jego wielka siła sprawiają, że w swoim małym indyjskim miasteczku zawsze bawi się doskonale.
Serial o wyjątkowej szkole dla najsłodszych i najbardziej ciekawskich szczeniaków na świecie.
Pani Majętna i jej ukochany pies Bentley mieszkają w wielkiej posiadłości. Buszujący w śmieciach szop - Chudy - przebiera się za kota i zadomawia się w ich rezydencji. Bentley wie, że Taffy jest szopem, i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć.
Mike to urocze psisko, które budzi się każdego ranka tylko po to, by zaimponować uroczej suczce sąsiadów - Iris. Niestety na jego drodze zawsze stają żółwie, kociak i dwa niezdarne szopy.

Król Lew

7,0
5,9
Młody lew Simba, pod czujnym okiem ojca, uczy się, jak mądrze rządzić królestwem zwierząt.
Życie pewnej rodziny staje na głowie, gdy na progu ich domu zjawia się młoda i sprytna oszustka, która twierdzi, że jest z nimi spokrewniona.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…