Familijny 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Familijny z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.
Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.
Kiedy młody mężczyzna na Szlaku Appalachów traci z oczu ukochanego psa, wraz z ojcem rozpoczyna desperackie poszukiwania, zanim będzie za późno. Na podstawie niewiarygodnej prawdziwej historii o człowieczeństwie i codziennym heroizmie.


Rodzina Kevina odkrywa, że ich nowy dom jest nawiedzony przez ducha o imieniu Ernest i z dnia na dzień zostają gwiazdami mediów społecznościowych. Jednak gdy Kevin i Ernest zaczynają grzebać w przeszłości ducha, wzbudzają zainteresowanie CIA.
Itsy Levan jest zdruzgotana decyzją swoich rodziców o opuszczeniu miasta i kupnie rozpadającego się domu na odludziu. Jej życie wydaje się skończone, dopóki nie poznaje sąsiada z kosmiczną obsesją, Calvina Kiplera. Wierzy on, że dziesięć lat temu — w noc pojawienia się komety Jesper — jego rodzice zostali uprowadzeni przez kosmitów. Dziewczyna widzi w tej sytuacji szansę na dostanie się do nowojorskiego programu dziennikarskiego poprzez napisanie exposé na temat chłopaka. Chce się dowiedzieć, co znajduje się na drugim końcu ogona komety, ale przy okazji odkrywa coś jeszcze.
Jacek, chcąc uratować życie chorej siostry, za namową zielarki wybiera się w podróż mającą na celu odnalezienie cudownego kwiatu paproci. Według słowiańskich wierzeń ma on zapewnić osobie, która go znajdzie, wieczny dostatek. W czasie misji na bohatera będą czekać przeróżne niebezpieczeństwa, między innymi przebiegłe demony chcące pokrzyżować plany chłopaka.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…