Fantasy 2009

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 215 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Fantasy z 2009 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ebenezera Scrooge'a odwiedzają trzy duchy. Od tej pory mężczyzna staje się lepszym człowiekiem.
Tiana mieszka w rozbrzmiewającym wspaniałą muzyką Nowym Orleanie. Pewnego dnia do jej domu trafia żaba, która nie dość, że umie mówić, to jeszcze twierdzi, że jest księciem zaklętym przez złego czarownika. Magiczny pocałunek nie kończy tej przygody, lecz dopiero rozpoczyna opowieść o księżniczce, zuchwałej żabie, śpiewających aligatorach i wielu innych baśniowych postaciach.
17-letnia uczennica Bella Swan i Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę…


Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie?
14-letnia Susie zostaje brutalnie zamordowana przez swojego sąsiada. Zawieszona między niebem a ziemią obserwuje swoich bliskich.
Kultowy reżyser Miasteczka Halloween przedstawia spektakularną, animowaną ekranizację bestsellerowej książki Neila Gaimana! Koralina Jones (Dakota Fanning) nudzi się przeokropnie do momentu, gdy odkrywa tajemnicze drzwi, które przeniosą ją do innej, lepszej wersji jej życia. Jednak kiedy wymarzony świat zmieni się nagle nie do poznania, a jej własna matka (Teri Hatcher) zapragnie uwięzić w nim dziewczynkę na zawsze, Koralina będzie musiała wytężyć wszystkie siły i wykorzystać wszystkie umiejętności, aby wyrwać się z tego niebezpiecznego miejsca i ocalić swoją rodzinę.
Znany fotograf Connor Mead lubi uwodzić kobiety. Twierdzi, że prawdziwa miłość nie istnieje, toteż z łatwością przychodzi mu łamać kobietom serce. Dzień przed ślubem swojego młodszego brata spotyka Jenny Perotti, w której kiedyś był zakochany. Czy w sercu Connora odżyje dawne uczucie do jego szkolnej miłości?
Ekranizacja bardzo popularnej gry wideo. Główna bohaterka - dzielna wojowniczka Chun Li wyrusza na poszukiwanie swego ojca, porwanego przez międzynarodową organizację przestępczą. Na jej drodze stają wyszkoleni zabójcy. Rozpoczyna się bezlitosna walka.
Grupka znajomych wybiera się do starego Wiktoriańskiego domu, który znajduje się na prywatnej wyspie. Przypadkowo jeden z nich odnajduje w piwnicy tajemniczą grę. Razem postanawiają w nią zagrać, lecz jak się okażę dla nikogo udział w tej zabawie nie skończy się dobrze...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…