Filmy Hongkong

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Hongkong. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Aeon Flux, zabójcza piękność w kombinezonie ze skóry – tajna agentka, sabotażystka – rozpoczyna nie mającą końca morderczą rozgrywkę z ukochanym i wrogiem w jednej osobie, Trevorem Goodchildem. I chociaż przegrywa z nim na polu uczuciowym, to nadrabia to z nawiązką w walce dzięki kociej gracji i niesamowitemu uzbrojeniu. [opis dystrybutora]
W niedalekiej przyszłości ludzkość zanieczyściła Ziemię tak bardzo, że została zmuszona do życia pod specjalnymi kopułami oczyszczającymi powietrze. Nieoczekiwanie w jeden z takich dystryktów uderza meteoryt, zawierający roślinę, która absorbując wodę rozrasta się do gigantycznych rozmiarów. Grupa komandosów wyrusza do zniszczonego dystryktu, by przekształcić roślinę tak by oczyściła powietrze na planecie. Jak się wkrótce okazuje są tacy, którzy zrobią wszystko by ich misja się niepowiodła.
W skutek kontaktu z pewnymi chemikaliami szczur Splinter i cztery małe żółwie ulegają mutacji. Rosną, zaczynają mowić i zachowywać się jak ludzie. Ukrywają się w kanałach, gdzie ćwiczą karate i objadają się pizzą. Kiedy miasto popada w ręce gangu, którego szefem jest Shredder, dawny wróg Splintera, Michaelangelo, Leonardo, Donatello i Raphael muszą wykorzystać swe umiejętności i stawić czoła zagrożeniu.


Atomówki

6,0
Profesor Atomus jest naukowcem który chce stworzyć kobietę z cukru. Przez przypadek, do mikstury przez niego przyrządzonej do stworzenia wymarzonej kobiety z cukru, dostał się Związek X. Zamiast kobiety, stworzył trzy małe dziewczynki, jak się okazuje - trzy silne superbohaterki. Każda z nich ma inny charakter: Bójka, inteligentna, przywódczyni grupy Atomówek, wie że wszystko można zrobić i pokonać dzięki umysłowi. Bajka, bardzo wrażliwa, niekiedy dziecinna, wszystkie konflikty zawsze stara się zwalczyć dobrem. Brawurka - jest najsilniejsza, najbardziej wybuchowa, wszystko chce zwalczać siłą, dla niej nie ma innej możliwości. Z tego powodu często kłóci się z Bójką. Dziewczynki często stają w obronie miasta, kiedy zawsze je coś zaatakuje: a to bandyci, a to kradzież, a to potwór. Lecz dziewczynki zawsze sobie dają ze wszystkim radę.
Chłopiec z deformacją twarzy (Jacob Tremblay), wspierany przez swoją rodzinę, po raz pierwszy idzie do szkoły.
Jedwabny Szlak w starożytnych Chinach. Zjednoczone wojska 36 narodów i legionu rzymskiego muszą bronić szlaku przed bezwzględnym generałem, który dowodzi wielotysięczną armią.
W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę... Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.
Cyborgiczna hybryda walcząca z cyberprzestępcami musi schwytać niebezpiecznego hakera.
Saya (Gianna Jun) - uczennica liceum w amerykańskiej bazie wojskowej w Tokio, ma ciało nastolatki, jednak tak naprawdę liczy sobie kilkaset lat i jest pół kobietą, pół wampirem. Saya współpracuje z tajną agencją, której zadaniem jest śledzenie poczynań demonów. Wampirzyca jest opętana pragnieniem zemsty na Onigenie (Koyuki) potężnym demonie, który zabił jej ojca, a teraz poluje na Alice McKee (Allison Miller), córkę dowodzącego bazą generała. Gdy ten zostaje zamordowany, dziewczęta łączą siły i ruszają w pościg za Onigenem. Spektakularny horror na podstawie znanego komiksu anime to efekt pracy dwóch doświadczonych filmowców: producenta Billa Konga (Przyczajony tygrys, ukryty smok, Hero) oraz francuskiego reżysera Chrisa Nahona. Film zachwyca niezwykłą stroną wizualną, widowiskowymi efektami specjalnymi i brawurowymi scenami walk.
Królestwo Chin, X wiek. Starcie dwóch wrogich klanów: Song, królewskiej dynastii i Khitan, koczowniczego ludu wojowników. Feng (Donnie Yen) z klanu Song jest szanowanym rycerskim bohaterem, mistrzem sztuk walki. Niesłusznie oskarżony o zabicie przywódcy własnego klanu, zostaje wygnany. Aby udowodnić swoją niewinność, wyrusza w daleką podróż, usianą niezwykłymi walkami półbogów i demonów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…