Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Będąc dzieckiem, Yong Hoo stracił w wypadku ojca. Od tamtej pory mężczyzna nie ufa ludziom i odczuwa do nich niechęć. Yong Hoo jest teraz mistrzem sztuk walki. Po jednym z treningów spotyka księdza An, który jest egzorcystą. Duchowny prosi go, by zaangażował się w pewną sprawę, w której obaj będą musieli walczyć z potężnym złem.
Francja, 1956 rok. Cztery lata po wydarzeniach dziejących się w opactwie St. Carta, demoniczna zakonnica zwana Valakiem ponownie zaczyna straszyć. Jej obecność poprzedza zabójstwo pewnego księdza. Siostra Irene raz jeszcze stanie twarzą w twarz ze złym duchem.
Brynn Adams (Kaitlyn Dever) jest utalentowaną i kreatywną młodą kobietą, która została wyobcowana ze swojej społeczności. Samotna, ale zawsze pełna nadziei znajduje ukojenie w ścianach domu, w którym dorastała. Pewnej nocy musi uporać się z przerażającymi pozaziemskimi intruzami.


Mów do mnie!

6,8
7,3
Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa: „Mów do mnie”, oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.
Młoda pisarka Jennifer (Sarah Butler) przyjeżdża do domku wypoczynkowego, który znajduje się w lesie z dala od cywilizacji, aby w ciszy mogła napisać swoją nową książkę. Jednak jej spokój zostaje zakłócony przez grupkę mężczyzn, którzy dopuszczają się na niej napaści seksualnej. Nie zdają oni sobie jednak sprawy z konsekwencji swoich czynów.
Emma wraca do rodzinnego domu po otrzymaniu wiadomości, że jej ojciec trafił do szpitala i jest w ciężkim stanie. Zaraz po przyjeździe kobieta odkrywa tajemnicze radio, którego włączenie uwalnia tajemniczą istotę. Uwięziona w domu musi stawić czoła złowrogiemu bytowi i odkryć jego tajemnicę nim będzie za późno.
Na czas szukania zatrudnienia bohater wprowadza się do taniej stancji, która przypomina dom z horrorów. Trudno zdecydować, co jest jednak dla niego większym koszmarem – upiorny dom z dziwnymi lokatorami czy pełen korporacyjnych absurdów i codziennych frustracji proces zdobywania posady.

Piła X

0,0
Chory i zdesperowany John Kramer (Tobin Bell) podróżuje do Meksyku na ryzykowny i eksperymentalny zabieg medyczny w nadziei na otrzymanie cudownego lekarstwa na raka. Operacja jednak okazuje się oszustwem. Mężczyzna powraca jako Jigsaw w swojej roli niesławnego mordercy obmyślając kolejne przebiegłe, obłąkane i pomysłowe pułapki. Akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej części "Piły".

Stamtąd

7,0
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.
W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…