Horror 1987

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 179 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 1987 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Trzy przyjaciółki Alex, Jane i Suki mieszkają w małym, prowincjonalnym miasteczku Eastwick. Każda z nich marzy o idealnym facecie, który zrobiłby dla niej wszystko i spełnił jej najskrytcze marzenia. Do Eastwick wprowadza się nowy mieszkaniec, który zaprzyjaźnia się z dziewczynami. Od tego momentu ich życie zacznie się zmieniać.
Pewien staruszek, dokonując naprawy w szklarni swojej przyjaciółki, kaleczy się w rękę o dziwny kwiat. Jego stan bardzo szybko się pogarsza i zostaje on zabrany do szpitala. Tam niestety umiera, ale przed śmiercią z jego ust wychodzi larwa jakiegoś nieznanego owada. Przeobraża się ona w wielkiego robala, który szuka pożywienia. A ludzie są doskonałym daniem.
Ed rozprowadza różnorodny towar w najgorszych, amerykańskich dzielnicach. Pewnego dnia znajduje w piwnicy swojego sklepu trunek o nazwie "Tenefly Viper", który postanawia sprzedawać swoim klientom. Jednak wszyscy, którzy wypili napój zaczynają ginąć w mękach...


Zły smak

6,4
Kaihoro to niewielkie miasteczko, którego mieszkańcy zostali zaatakowani przez kosmitów. W celu zażegnania niebezpieczeństwa na miejscu zjawia się rządowa ekipa o nazwie AIDS. Chłopaki szybko orientują się, że przybysze z kosmosu nie mają przyjaznych zamiarów i postanawiają się z nimi rozprawić, zabijając jednego po drugim. Po dotarciu do domu będącego siedzibą obcych wychodzi na jaw cel ich najazdu- ludzkie mięso jest przysmakiem, który kosmici chcą serwować w sieci swoich Fast foodów.
Z powodu braku pieniędzy rodzina Emmersonów, zmuszona jest przeprowadzić się do małego nadmorskiego miasteczka. Michael szybko znajduje nowych przyjaciół, problem w tym, że od tego czasu zaczyna się dziwnie zachowywać. Młodszy z braci Sam, zaczyna podejrzewać, że zmienia się on w wampira. Upewnia go w tym Edgar Frog, miejscowy dziwak. Teraz by ratować brata Sam wraz z Edgarem, będzie musiał zabić wszystkich krwiopijców żyjących w Santa Carla.
Prywatny detektyw Harry Angel zostaje wynajęty przez tajemniczego Louisa Cyphera. Ma za zadanie odnaleźć zaginionego piosenkarza. Podczas śledztwa Angel orientuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i niebezpieczna niż podejrzewał. Urywające się tropy prowadzą go w świat magii, zbrodni i niepohamowanych namiętności. Angel z przerażeniem odkrywa, że szuka zupełnie kogoś innego...
Najznamienitsze potwory: Hrabia Drakula, mumia, wilkołak, Frankenstein, potwory z Czarnej Laguny, trzy siostry wampirzyce, radzą nad sposobem opanowania świata. Grupka dzieciaków demaskując Hrabiego Drakulę i jego współtowarzyszy oraz odkrywając ich niecny plan, postanawiają nie dopuścić do tego, aby zło zawładnęło światem.
Nancy Thompson przyjmuje posadę lekarki w szpitalu psychiatrycznym, gdzie grupka młodzieży cierpi na zaburzenia snu związane z Freddym Kruegerem. Wiedząc z czym mają do czynienia Nancy jednoczy pacjentów, posiadających w snach nadludzkie umiejętności by raz na zawsze pokonać Kruegera.
W pustej sypialni domu położonego na przedmieściu Londynu Frank Cotton rozwiązuje zagadkę tajemniczej chińskiej kostki - układanki. Wprowadza go ona w świat rządzony przez cenobitów, sadystycznych demonów, którzy rozrywają jego ciało na strzępy. Po odrodzeniu się, dzięki krwi swego brata, powraca do rzeczywistości bez cielesnej powłoki. Aby ją odzyskać, potrzebuje ludzkiego mięsa i krwi...
Po śmierci ostatniego członka tajemniczej sekty, Ojciec Loomis odkrywa w ich siedzibie ukryty tam od lat pojemnik, zawierający nieznaną substancję. Chcąc dowiedzieć się co to jest ksiądz zaprasza do kościoła grupkę naukowców. W trakcie prac słój zostaje otwarty, a uwieziony w nim pomiot szatana uwalnia się i kolejno opętuje znajdujących się w budynku ludzi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…