Horror 2003

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 276 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Smakosz 2

5,8
Przebudzony z letargu stwór wybiera na swój posiłek członków szkolnej drużyny i ich wierne cheerleaderki.
Kate Beckinsale (Igraszki losu, Pearl Harbor) i Scott Speedman (Policja) występują w tym zrobionym z rozmachem filmie wypełnionym szybką akcją, bezwzględnymi intrygami i historią o zakazanej miłości. Akcja filmu odbywa się na tle odwiecznej waśni między dwoma plemionami w nieokreślonej czasowo gotyckiej metropolii.
Grupka turystów wpada w pułapkę rodzinki zdeformowanych kanibali.


Sto pięćdziesiąt lat temu została zlinczowana w małym miasteczku. Teraz wraca pod postacią Tooth Fairy, by się zemścić na potomkach swych oprawców. Jedyną osobą, która może się jej przeciwstawić, jest Kyle Walsh. Nie jest on zwykłym chłopcem - twierdzi, że jako dziecko obudził się i zobaczył pochylającą się nad nim Tooth Fairy, która usiłowała go zabić...
Cindy Campbell - reporterka telewizyjna - wyrusza na poszukiwanie sensacyjnych historii i niezwykłych ludzi. Odkrywa spisek przeciwko ludzkości i istnienie istot pozaziemskich. Na swej drodze napotyka zabójcze kasety wideo, tajemnicze kręgi w zbożu, białych raperów i Michaela Jacksona, który wydaje się być istotą z kosmosu.
Berkeley to ciche i spokojne rybackie miasteczko. Jedną z mieszkanek jest Rene, lokalna piękność, której nie wiedzie się zbyt dobrze. Kiedy bank odbiera jej dom, postanawia wyjechać z Berkeley do dużego miasta. Niestety wyjazd okazuje się bardzo trudny, gdyż na miasteczko spada deszcz meteorytów. Zdarzenie to wywołuje nietypowe zmiany u mieszkańców, którzy w szybkim tempie zmieniają się w krwiożercze zombie. Rene udaje się schronić w domu Marion, gdzie ukrywa się czworo innych szczęśliwców, którzy cudem ocaleli. Głodni zombie otaczają dom...
Jonesy, Pete, Beaver i Henry są przyjaciółmi z dzieciństwa, których wiąże tajemnica. Rokrocznie wyruszają na wyprawę łowiecką na trakt Jeffersona. Tym razem spotyka ich coś niezwykłego. Udzielają schronienia człowiekowi, który był przez wiele dni zagubiony w lesie w śnieżnej zamieci. Mężczyzna ma dziwne znaki na twarzy. Gdy odkrywają potworną przyczynę infekcji, wojsko próbuje poddać kwarantannie wirus, który wydostał się z wraku eksterytorialnego statku rozbitego podczas lądowania. Czworo przyjaciół musi pokonać pozaziemską infekcję i powstrzymać szalonego dowódcę sił militarnych zamierzającego, w celu powstrzymania epidemii, zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę.
Agent nieruchomości Jim Evers (Eddie Murphy - Gruby i chudszy, Dr. Dolittle) i jego rodzina stają twarzą w twarz z 999 ponurymi duchami, gdy, podczas burzy, zostają odcięci od świata w przyprawiającej o gęsią skórkę, rozsypującej się starej rezydencji Grace Manor. Teraz cała rodzina z pomocą Madame Leota (Jenifer Tilly - Strzały na Broadwayu, Kłamca Kłamca) jasnowidzki o nadprzyrodzonych zdolnościach musi przetrwać w przerażającym domostwie, pełnym duchów i dziwnych stworów i przełamać mroczną klątwę przed wybiciem zegara o 13:00.
Podczas podróży którą Kimberly odbywa z grupką znajomych wydarza się tragiczny wypadek. Ginie kilka osób a ci którzy przeżyli także niedługo po zdarzeniu zaczynają w tajemniczych okolicznościach tracić życie. Kimberly postanawia to wyjaśnić zanim.
Film opowiada historię pięciu młodych ludzi, którzy wybierają się zagranicę na koncert. Podczas jazdy, spotykają na drodze zagubioną dziewczynę. Postanawiają jej pomóc i podwieźć. W trakcie jazdy dziewczyna próbuje ich ostrzec, aby zawrócili. Ci jednak nie chcieli jej słuchać, co skutkowało samobójstwem dziewczyny. Nie wiedzieli, że jadąc dalej, aby skontaktować się z szeryfem i jak najszybciej pozbyć się ciała, skończy się to dla nich tragicznie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…