Horror 2011

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 372 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2011 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Serial grozy, opowiadający o losach rodziny Harmonów, która przenosi się z Bostonu do Los Angeles i wprowadzając się do starej rezydencji stara się zacząć wszystko od nowa. Na pierwszy rzut oka Harmonowie są idealną amerykańską rodziną, jednak pozory mylą. Jej członkowie zmagają się z licznymi problemami: zdradą, poronieniem oraz skłonnością do samookaleczeń nastoletniej córki Violet (Taissa Farmiga). W dodatku, ich piękny dom kryje w sobie mroczną tajemnicę.
Scott McCall jest typowym nastolatkiem. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę - Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.
Brian Karter wraz z grupką przyjaciół wybiera się do odziedziczonego po matce szpitala. W trakcie zwiedzania swojej nowej własności nasz bohater odkrywa tajne przejście do podziemnej części budynku. Jak się szybko okazuje pomieszczenia używano do niezwykle okrutnych i szalonych eksperymentów, a ich efekty wciąż tam żyją i są głodne.


Szepty

6,4
Jest rok 1921. Anglia całkowicie pogrążona w smutku i żałobie po stracie bliskich osób podczas trwania pierwszej wojny światowej, coraz częściej ucieka się do szukania kontaktu z ich duchami. Florence Cathcart (Rebecca Hall) poświęca całe dnie na odkrywaniu oszustw i mistyfikacji podczas seansów spirytystycznych. Jako ekspertka w realnym i trzeźwym ocenianiu paranormalnych zdarzeń trafia do szkoły z internatem, której wychowankom coraz częściej przedstawia się duch małego chłopca. Ma ona uspokoić chłopców, że nie grozi im żadne niebezpieczeństwo, a rzekomy duch, którego widzą to jedynie głupi żart jednego z ich kolegów. Czy jednak jest to jedynie żart? A może duchy, w które Rebbecca tak bardzo stara się nie wierzyć, istnieją naprawdę?
Catherine Hardwicke (Zmierzch) stworzyła thriller fantasy, który jest interpretacją klasycznej baśni. Przez lata mieszkańcy Daggerhorn utrzymywali zawieszenie broni z wilkołakiem - bestia zmieniła jednak zasady. Valerie (Amanda Seyfried) przekonuje się, że z wilkołakiem łączy ją niezwykła więź, za sprawą której staje się i podejrzaną… i przynętą.
W 1890 roku Selene trafia na trop trzech braci wilkołaków ukrywających się w Paryżu. Zaprzysięgła pogromczyni Lykanów wyrusza na polowanie by w trzech epizodach, trwających na przestrzeni lat, zmierzyć się z nimi.

The Woman

6,3
W zaciszu wzorowej amerykańskiej rodziny rozgrywa się szaleństwo terroru i horror jaki trudno sobie wyobrazić. Ojciec, głowa rodziny znajduje w lesie dziwną kobietę, która została prawdopodobnie wychowana przez wilki i nie zna nawet ludzkiej mowy. Postanawia ją uwięzić w celu uczłowieczenia. Lecz jego prawdziwe motywy są zupełnie inne. Niespodziewane zwroty akcji ukazują głęboko skrywaną prawdę o patologii jaka rozgrywała się od lat.
Lance Preston (Sean Rogerson) wraz z załogą realizują program telewizyjny o zjawiskach paranormalnych pod tytułem "Grave Encounters". W odcinku 6 ekipa wybiera się do opuszczonego szpitala psychiatrycznego, gdzie ponoć dzieją się niewyjaśnione zdarzenia. Dozorca zamyka ich w budynku, początkowo nic nadzwyczajnego się nie dzieje, wszyscy dobrze się bawią i dla potrzeb programu ubarwiają swój pobyt w szpitalu. Jednak nie spodziewają się, że to co udawali, stanie się rzeczywistością, a na dodatek drzwi, którymi weszli do szpitala nie prowadzą do wyjścia.

Ksiądz

6,1
Niedawno zakończyła się wojna między wampirami a ludźmi, którzy pokonali bestie dzięki wyszkolonym do zabijania księżom. Jednak wampiry znowu powróciły, zabijając rodzinę jednego z pogromców. Jest to początek planu zemsty nocnych istot.

Twixt

5,4
Pewien pisarz u schyłku kariery podczas promocji swojej książki trafia do miasteczka, gdzie zostaje wplątany w zagadkę morderstwa pewnej młodej dziewczyny. We śnie odwiedza go duch imieniem V. Pisarz jest przekonany, że obie sytuacje są ze sobą powiązane i jest wdzięczny, że przytrafiły się właśnie jemu. Postanawia rozwiązać zagadkę przekonując się, że ma ona więcej wspólnego z jego życiem niż mógłby przypuszczać.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…