Horror 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 409 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Katie (Jemma Dallender) próbuje podbić świat modelingu. Kiedy przyjmuje propozycję zrobienia nowych zdjęć do swojego portfolio, sesja szybko zamienia się w niewyobrażalny koszmar pełen cierpienia, tortur i gwałtu. Dziewczynie cudem udaje się uciec. Posiniaczona i pobita, tak fizycznie jak i psychicznie, odnajduje w sobie ciemną stronę ludzkiej psychiki, by dokonać brutalnej zemsty.
Odnoga serialu Pamiętniki wampirów. Mikaelsonowie przenoszą się do Nowego Orleanu i zawiązują sojusz z miejscowymi wiedźmami, aby odzyskać kontrolę nad miastem.
Młode małżeństwo adoptuje trójkę dzieci. Niebawem w ich domu dochodzi do paranormalnych zdarzeń.


Malcolm (Marlon Wayans) i Kisha (Essence Atkins) wprowadzają się do swojego wymarzonego domu. Wkrótce jednak okazuje się, że budynek ma już lokatora. Na domiar złego Kishę opętuje demon. Malcolm, chcąc zachować ciągłość swojego życia seksualnego próbuje wszelkimi metodami wypędzić złego ducha ze swojej ukochanej, prosi o pomoc między innymi księdza oraz drużynę pogromców duchów...
Dwadzieścia lat temu w miasteczku Newt w Teksasie doszło do potwornej masakry. Patologiczna rodzina Sawyerów zwabiała turystów, a następnie mordowała ich z niespotykaną brutalnością. Najokrutniejszym z nich był niejaki "Leatherface", wyposażony w piłę mechaniczną i noszący na głowie maskę zrobioną z ludzkiej skóry. Sawyerowie zostali zlinczowani i zabici przez okolicznych mieszkańców. Przy życiu ostało się jednak jedno dziecko z pokręconej rodziny - dziewczynka o imieniu Heather, która została potajemnie przygarnięta przez Gavina i Arlene, okolicznych mieszkańców. W wieku 20 lat dziewczyna dowiaduje się, że została adoptowana, a prawdziwa rodzina zostawiła jej spadek. Heather, wspólnie ze swoim chłopakiem i trójką przyjaciół wyrusza do Newt. Kiedy docierają na miejsce, do ogromnego, starego domu po babci, współtowarzysze dziewczyny udają się do okolicznego sklepu. Ona sama postanawia zwiedzić odziedziczone włości. Jeszcze nie wie, że otwierając jedne z drzwi wypuszcza przerażającego "Leatherface’a" na wolność. Psychopata bardzo długo czekał na tak idealną okazję do zemsty…
Trwa policyjne śledztwo po morderstwie Elise (Lin Shaye) w ostatnich minutach części pierwszej (Naznaczony). Podejrzanym jest Josh Lambert (Patrick Wilson), który dziwnie się zachowuje po powrocie z Dali, zostaje jednak oczyszczony z zarzutów. Tymczasem rodzina Lambertów wprowadza się do domu matki Josha - Lorraine (Barbara Hershey). Niewytłumaczalne i przerażające zjawiska wciąż jednak nękają rodzinę.

Oculus

5,8
Będzie to historia kobiety, która próbuje uratować swojego brata, który został skazany za zabójstwo rodziców. Za wszelką cenę stara się udowodnić niewinność brata, ponieważ według niej za zbrodnią sprzed lat stoi stare lustro.

Rekinado

3,2
Niewiarygodnie silne wiatry unoszą w powietrze żarłoczne rekiny. Przerażające morskie drapieżniki zaczynają zagrażać nawet mieszkańcom pustyni.
Parkerowie wyglądają na uczciwą i życzliwą rodzinę. Jednak za zamkniętymi drzwiami praktykują bestialskie zwyczaje pod okiem rygorystycznego patriarchy, Franka (Bill Sage). Wraz z ustępującą powodzią, która nawiedziła miasteczko, i tragiczną śmiercią matki sekrety rodzinne wypływają na światło dzienne. Mimo to głowa rodu nie zamierza przerywać tradycji. Tym samym dwie nastoletnie córki, Iris (Ambyr Childers) i Rose (Julia Garner), muszą przejąć obowiązki swojej zmarłej rodzicielki.
Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa "życie" i "śmierć" tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego Perry’ego. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę, na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…