Horror 2013

Przedstawiamy listę 346 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obecność 7.2

Rodzina Perronów przeprowadza się do kupionego po okazyjnej cenie domu. Jak się wkrótce okazuje haczyk tkwi w tym, że należał on niegdyś do potężnej czarownicy, której duch wciąż tam jest. Przerażeni zwracają się o pomoc do Lorraine i Eda Warrenów, którzy od lat zajmują się tego typu przypadkami. Tym razem zło okazuje się jednak znacznie potężniejsze, niż wszystko z czym mieli do tej pory do czynienia.

Tim and Eric's Bedtime Stories 8.0

Parodia telewizyjnych antologii horroru.

Ostatni egzorcyzm. Cześć 2 4.7

Fabuła kontynuacji Ostatniego egzorcyzmu startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Błąkająca się, przerażona Nell Sweetzer (Ashley Bell) zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany. Kobieta padła ofiarą amnezji i nie pamięta większości dramatycznych wydarzeń z ostatnich miesięcy. Po powrocie do Nowego Orleanu Nell próbuje ułożyć sobie życie na nowo, jednak wkrótce zła moc, która ją opętała, powraca z kolejnym, diabolicznym planem. Okazuje się, że ostatni egzorcyzm był zaledwie początkiem koszmaru, wykraczającego poza granice ludzkiej wyobraźni.


Tragedia na przełęczy Diatłowa 5.5

Holly (Holly Goss) wraz z paczką znajomych wyrusza zbadać jaki był prawdziwy los 9 alpinistów, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach zginęli w 1959 roku na przełęczy Diatłowa w rosyjskich górach Ural. Grupa ma zamiar wszystko zarejestrować w postaci filmu dokumentalnego na potrzeby zajęć szkolnych. Z pozoru niewinna wyprawa zamienia się jednak w przerażającą walkę o przetrwanie...

Shingeki no kyojin 7.7

The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia 6.2

Rodzina Wyricków przeprowadza się do kupionego po okazyjnej cenie domu na wsi. Szczęście nie trwa jednak długo, gdyż wkrótce ich kilkuletnia córeczka oznajmia, że widzi ducha poprzedniego właściciela. Prawdziwy koszmar ma jednak dopiero nadejść, a wszystko związane jest z przerażającymi wydarzeniami jakie rozegrały się tam przed laty.

Zemsta Vajry 6.6

Lata trzydzieste XX wieku. Członkowie mrocznego japońskiego kultu Świątynia Hadesa zrobią wszystko, żeby zniszczyć potęgę Chin. Ich ulubioną metodą walki z wrogiem jest porywanie dzieci i szkolenie ich na bezlitosnych zabójców. Jednym z najbardziej uzdolnionych wychowanków sekty jest K-29, nazywany też „królem Vajry” (Xing Yu). Kiedy jednak ginie jego ukochany brat, chłopak postanawia się zemścić. Ucieka do Chin, by bronić niewinnych i zniszczyć tych, którzy są odpowiedzialni za jego cierpienia.

Martwe zło 6.1

W remake'u filmu z roku 1981. Mia (Jane Levy) wraz z bratem i przyjaciółmi wyrusza do opuszczonego domku na odludziu. Kiedy odkrywają pozostawioną tam "Księgę umarłych", nieświadomie uwalniają demony uśpione w pobliskim lesie. Zaczyna się przerażająca walka o przetrwanie...

Straszny film 5 4.4

Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena (Dwóch i pół), Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowonarodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

World War Z 6.4

Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojnie ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Słowa kluczowe