Horror 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 366 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Katie (Jemma Dallender) próbuje podbić świat modelingu. Kiedy przyjmuje propozycję zrobienia nowych zdjęć do swojego portfolio, sesja szybko zamienia się w niewyobrażalny koszmar pełen cierpienia, tortur i gwałtu. Dziewczynie cudem udaje się uciec. Posiniaczona i pobita, tak fizycznie jak i psychicznie, odnajduje w sobie ciemną stronę ludzkiej psychiki, by dokonać brutalnej zemsty.
Parodia telewizyjnych antologii horroru.
W świecie opanowanym przez gigantyczne humanoidalne Tytany, mieszka młody Eren Yeager. Tuż po tym, gdy jego miasto legnie w gruzach, a wśród ofiar znajduje się jego matka, postanawia wraz z najbliższymi przyjaciółmi dołączyć do oddziałów obronnych. Żądza zemsty i nienawiści jest ogromna. Chłopak zamierza zabić za wszelką cenę wszystkie napotkane potwory, które doprowadziły ludzkość na skraj zagłady.


W remake'u filmu z roku 1981. Mia (Jane Levy) wraz z bratem i przyjaciółmi wyrusza do opuszczonego domku na odludziu. Kiedy odkrywają pozostawioną tam "Księgę umarłych", nieświadomie uwalniają demony uśpione w pobliskim lesie. Zaczyna się przerażająca walka o przetrwanie...
Rodzina Perronów przeprowadza się do kupionego po okazyjnej cenie domu. Jak się wkrótce okazuje haczyk tkwi w tym, że należał on niegdyś do potężnej czarownicy, której duch wciąż tam jest. Przerażeni zwracają się o pomoc do Lorraine i Eda Warrenów, którzy od lat zajmują się tego typu przypadkami. Tym razem zło okazuje się jednak znacznie potężniejsze, niż wszystko z czym mieli do tej pory do czynienia.
Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę.
Mr. Pickles to wysłannik piekieł, który przybrał postać zwykłego psa. Jednak gdy nie ma w pobliżu nikogo z rodziny, orgiom i mordom nie ma końca.
Odnoga serialu Pamiętniki wampirów. Mikaelsonowie przenoszą się do Nowego Orleanu i zawiązują sojusz z miejscowymi wiedźmami, aby odzyskać kontrolę nad miastem.
Piękna nastolatka zakochuje się we wrażliwym, choć lekko zwariowanym, a przede wszystkim tajemniczym chłopaku. Okazuje się, że serce jej wybranka od dawna… nie bije. Rodzące się uczucie pomiędzy dwojgiem bohaterów zaowocuje wieloma niespodziewanymi wydarzeniami i być może stanie się dowodem na to, że możliwe jest zbudowanie mostu pomiędzy życiem i śmiercią…
Parkerowie wyglądają na uczciwą i życzliwą rodzinę. Jednak za zamkniętymi drzwiami praktykują bestialskie zwyczaje pod okiem rygorystycznego patriarchy, Franka (Bill Sage). Wraz z ustępującą powodzią, która nawiedziła miasteczko, i tragiczną śmiercią matki sekrety rodzinne wypływają na światło dzienne. Mimo to głowa rodu nie zamierza przerywać tradycji. Tym samym dwie nastoletnie córki, Iris (Ambyr Childers) i Rose (Julia Garner), muszą przejąć obowiązki swojej zmarłej rodzicielki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…