Horror 2014

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 372 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wirus

6,5
Mieszkańcy Nowego Yorku walczą z inwazją wampirów rozlewających się po ich mieście.
Martin jako jedyny wychodzi cało ze spotkania z nazistowskimi zombiakami, ale jak się szybko okazuje to wcale nie koniec. Herzog i jego nieumarli żołnierze schodzą z gór, by wykonać rozkaz z przed lat, zabijając po drodze każdego kto wpadnie im w ręce.
Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i dampiry (w ich żyłach płynie krew wampirów i ludzi, są opiekunami morojów). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką morojów, a buntownicza i żywiołowa Rose – dampirką, są połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w tajemniczym Christianie, a Rose w kimś, w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze.


Piramida

4,7
Grupka archeologów zostaje uwięziona w piramidzie gdzie przebywa prastare, egipskie bóstwo.
Para detektywów skuszona ogromną nagrodą zgadza się wtargnąć do rezydencji pani Drakuli, gdzie wampirzyce trzymają porwaną dziewczynę. Misja ratunkowa zmienia się szybko w namiętną orgię z udziałem detektywów, wampirzyc i porwanej dziewczyny.
Siedemnastoletni Jesse słyszy przerażające odgłosy dobiegające z sąsiedniego mieszkania. Lecz kiedy skierowuje tam swoja kamerę, chcąc odkryć źródło ich pochodzenia, styka się z potężnym antycznym złem, które nie spocznie, póki nie zawładnie jego duszą.

Babadook

6,1
Po otrzymaniu książeczki z tytułowym Babadookiem matka i jej kilkuletni syn zaczynają być prześladowani przez demona.
Dręczony wyrzutami sumienia policjant i ekscentryczny ksiądz muszą powstrzymać opętanego przez demona żołnierza.
Przypadkowi obywatele muszą walczyć o życie podczas obowiązującej co roku nocy bezprawia.

Dom grozy

7,5
Odkrywca Sir Malcolm Murray, amerykański rewolwerowiec Ethan Chandler, naukowiec Victor Frankenstein i medium Vanessa Ives łączą siły żeby wspólnie zwalczać nadprzyrodzone istoty zagrażające mieszkańcom wiktoriańskiego Londynu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…