Horror 2015

Przedstawiamy listę 352 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fear the Walking Dead 6.5

Historia sprzed wydarzeń w serialu The Walking Dead, w momencie, gdy epidemia wybuchła i się rozprzestrzenia.

Półświaty

Ciemne zaułki i opuszczone przez Boga i ludzi ulice Dżakarty. Od pokoleń w mieście żyją żądne krwi stworzenia, które wywodzą się z indonezyjskiej mitologii. Tożsamość nazywanych Demitami istot jest od wieków skrzętnie skrywana przy pomocy wpływowej rodziny śmiertelników. Jest to o tyle łatwe, że wyglądają one zupełnie jak ludzie. Pewnego dnia jednak zapowiedź nadejścia tajemniczego wydarzenia, znanego jako Dar, zaburzy całkowicie równowagę w świecie i zmusi Demitów do wyjścia z ukrycia.

Krzyk 6.5

Serial będący kontynuacją historii z klasyki horroru. Akt cyberprzemocy prowadzi do morderstwa w Lakewood, ożywiając wspomnienia makabrycznych wydarzeń sprzed lat.


Luna de miel

Szalony facet porywa i zamyka kobietę w piwnicy. Jakich metod użyje mężczyzna, żeby dostać to czego pragnie?

Atak Tytanów: Koniec świata 5.9

Eren dowiaduje się o eksperymentach w wyniku,których powstali tytani jak również dlaczego zbudowano gigantyczny mur. Chcąc odzyskać wolność wraz z ocalałymi przyjaciółmi wyrusza by wysadzić zaporę . Wkrótce okazuje się, że nie tylko Eren posiada możliwość przemiany w tytana, a podobni mu mutanci zrobią wszystko by powstrzymać ekspedycję.

Jiu ceng yao ta 6.3

W 1979 u podnóża masywu Kunlun odkryte zostają szkielety nieznanych zwierząt oraz tunel prowadzący w głąb góry. Grupa śmiałków na czele z profesorem Yangiem i jego córką udaje się zbadać tajemnicze przejście. Jak się wkrótce okazuje kryje ono złowrogi świat pełen potworów. To jednak dopiero początek gdyż ich odkrycie może okazać się zgubą ludzkości.

W ukryciu 6.3

Trzyosobowa rodzina ukrywa się w starym schronie przeciwlotniczym, po tym jak dolina, w której mieszkali zostaje zbombardowana. Po wielu dniach ukrywania muszą wyjść na zewnątrz w poszukiwaniu jedzenia. Jednak świat nad nimi zamieszkują teraz nieznane potwory.

Koszmarna opowieść wigilijna 5.4

Zbliżają się święta, a wraz z nimi sielska, bożenarodzeniowa atmosfera. Jednak w tym roku nasz dzielny Mikołaj musi zmierzyć się z elfami zombie i demonicznym Krampusem. Grupka nastolatków zostaje uwięziona w podziemiach szkoły, gdzie doszło do makabrycznej zbrodni. Nawet coroczny wyjazd po choinkę zmienia się w koszmar, gdy małżeństwo odkrywa, że ich syn został podmieniony przez leśne stworki.

Dark Moon Rising

W małym miasteczku pojawia się grupa wilkołaków szukająca dziewczyny mogącej ocalić ich rasę. W tym samym czasie wybranka odnajduje samotnego wilkołaka mieszkającego w miasteczku i oboje się w sobie zakochują. Gdy para zaczyna odkrywać kim są, zostają schwytani przez sforę.

Łowcy zombie 5.9

W małym miasteczku rozprzestrzenia się wirus, który zamienia mieszkańców w zombie. Jedynym ratunkiem dla pozostałych przy życiu jest trójka młodych skautów, oraz striptizerka.

Słowa kluczowe