Horror 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 253 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Horror z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Plymouth, stan Massachusetts. W mieście, gdzie traktuje się Święto Dziękczynienia bardzo poważnie, pojawia się seryjny morderca, który obiera sobie za cel jego mieszkańców. Jest zdeterminowany, by zabić jak najwięcej z nich.
Ojciec opętanego dziecka szuka pomocy u Chris MacNeil, której córka Regan doświadczyła tego samego zjawiska w latach 70. Za tragicznymi wydarzeniami stała złowroga istota znana jako Pazuzu.

Służka

0,0
Sam (Megan Suri), wyrusza razem ze swoim chłopakiem w poszukiwaniu zaginionej przyjaciółki. Ale nie jest to zwykłe zaginięcie – dziewczyna została porwana przez tajemniczego demona! Aby ją uratować, muszą odkryć pradawne rytuały, które otwierają wrota do innego, mrocznego świata.


Piła X

6,3
6,4
John Kramer i jego wspólniczka Amanda mszczą się na ludziach, którzy - udając lekarzy - obiecywali nowe życie.
Film opowiada o pewnym ochroniarzu, który zaczyna pracę we Freddy Fazbear's Pizza. Podczas pierwszej nocnej zmiany orientuje się, że nie będzie łatwo doczekać świtu.
Grupa nastolatków z Salem odkrywa przeklęty nóż, który uwalnia demona. Ten natomiast zmusza ich do wzięcia udziału w makabrycznych i śmiertelnych wersjach gier z dzieciństwa. Istota nie spocznie, dopóki nie pochłonie wszystkich żyć i dusz w przerażającym deathmatchu, gdzie nie ma miejsca na zwycięzców. Mogą być tylko ocaleni.
Na czas szukania zatrudnienia bohater wprowadza się do taniej stancji, która przypomina dom z horrorów. Trudno zdecydować, co jest jednak dla niego większym koszmarem – upiorny dom z dziwnymi lokatorami czy pełen korporacyjnych absurdów i codziennych frustracji proces zdobywania posady.
Kubuś Puchatek i Prosiaczek sieją spustoszenie w Stumilowym Lesie. Ponadto pragną zemsty na Krzysiu, który ich opuścił.
W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

Zakonnica II

5,7
5,0
Francja, 1956 rok. Cztery lata po wydarzeniach dziejących się w opactwie St. Carta, demoniczna zakonnica zwana Valakiem ponownie zaczyna straszyć. Jej obecność poprzedza zabójstwo pewnego księdza. Siostra Irene raz jeszcze stanie twarzą w twarz ze złym duchem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…