Filmy Indie

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Indie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Polityczne zagrywki, osobiste interesy i przerażający mit - dwoje niedopasowanych gliniarzy porusza się po sieci podejrzanych w związku z zagadkowym morderstwem.
Samobójstwo, morderstwo czy coś innego? Ten serial dokumentalny ukazuje przerażającą prawdę i liczne teorie na temat śmierci 11 członków delhijskiej rodziny.
Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.


Szlachetny policjant próbuje dopaść okrutnego przestępcę w indyjskim stanie Bihar. Po drodze przyjdzie mu stoczyć szereg moralnych bitew w bagnie korupcji.

Navarasa

0,0
Od rozbawienia po lęk. Antologia filmowa przedstawiająca dziewięć ludzkich emocji zgodnie z indyjską teorią estetyczną.
Betaal, żyjący ponad dwieście lat oficer armii brytyjskiej stacjonującej w Indiach za czasów Imperium, oraz jego batalion żołnierzy-zombie walczy ze współczesnymi policjantami, siejąc zamęt w odległej indyjskiej wiosce i życiu jej przerażonych i zaskoczonych obrotem spraw mieszkańców.
Kiedy najsłynniejsza indyjska aktorka niespodziewanie znika, poszukiwania stopniowo odsłaniają bolesną prawdę o jej z pozoru idealnym życiu i rodzinie.
Pięć kobiet z różnych pokoleń zmaga się ze swoimi pragnieniami, dylematami moralnymi, kryzysami osobistymi i słabościami, by zrealizować swe cele we współczesnych Indiach. Wymaga to podejmowania trudnych decyzji, które skutkują pękniętymi sercami, ale i potrzaskanymi szklanymi sufitami. Choć każda z kobiet dąży do czegoś innego, znajdują w sobie nieoczekiwane wsparcie i tworzą mocne więzi.
Pisarz mizantrop i jego żona, założycielka start-upu, zmagają się z codziennymi absurdami i uciążliwościami luksusowego życia w obliczu rozwodu.
Krótkie filmy o młodych dorosłych próbujących radzić sobie z emocjami wywołanymi przez spotkanie ich drugich połówek w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…