Filmy Indie

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Indie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Artysta, który zostaje wciągnięty w mroczną stawkę oszusta i ognisty oficer grupy specjalnej, którego misją jest uwolnienie kraju od jego zagrożeń w szybkim, nerwowym, jedynym w swoim rodzaju thrillerze.
Troje uczniów z biednej dzielnicy dołącza do ekskluzywnej szkoły średniej dla elity w Delhi, gdzie mroczne sekrety i plotki doprowadzają do morderstwa.
Kiedy bogaci i sławni mają problemy, to idą jak w dym do Rany Naidu. Ten może jednak nie poradzić sobie z własnymi kłopotami, gdy jego ojciec wychodzi z więzienia.


Bheem, kochający zabawę chłopiec o nadludzkiej sile, właśnie zaczyna przedszkole. Oznacza to jeszcze więcej przygód i psot w towarzystwie nowych przyjaciół.

Jubileusz

0,0
W nowoniepodległych Indiach losy właściciela studia filmowego, jego żony i zaufanego pracownika, a także tancerki oraz uchodźcy łączą się w ich dążeniach do sławy i bogactwa.

Za mgłą

0,0
Gdy pan młody zostaje znaleziony martwy na kilka dni przed ślubem, dwóch policjantów musi rozwiązać sprawę tej zbrodni, a przy okazji stawić czoła własnym problemom.
Zbuntowana wampirzyca ze złamanym zębem zakochuje się w nieśmiałym dentyście z Kalkuty.
Podczas gdy Delhi wciąż jest w szoku po masowym gwałcie, policjantka Vartika Chaturvedi prowadzi drobiazgowe poszukiwania winnych. Na podstawie sprawy Nirbhaya z 2012 r.
Mąż i ojciec to mroczny serial sensacyjny opowiadający o mężczyźnie z klasy średniej, który pracuje dla specjalnej komórki Narodowej Agencji Wywiadowczej. Nie tylko musi bronić kraju przed terrorystami, ale też chronić własną rodzinę przed wpływem jego tajnej, stresującej i słabo płatnej pracy.
Nieokiełznana ciekawość tego brzdąca i jego wielka siła sprawiają, że w swoim małym indyjskim miasteczku zawsze bawi się doskonale.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…