Filmy Indie

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Indie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Podczas budowy drogi, mającą przebiegać przez przeklętą górę, robotnicy napotykają na opór mieszkańców pobliskiej wioski. Na pomoc wysłany zostaje specjalny oddział policji, który pacyfikuje miejscowych i umożliwia otwarcie tunelu, zamkniętego od czasów imperium brytyjskiego. Uwalnia to hordę żołnierzy zombie i ich opętanego przez demona dowódcę, który pragnie dokończyć przerwany rytuał i stać się niezwyciężony.
Samobójstwo, morderstwo czy coś innego? Ten serial dokumentalny ukazuje przerażającą prawdę i liczne teorie na temat śmierci 11 członków delhijskiej rodziny.
On marzy o szczęśliwym małżeństwie, ona — o karierze w sektorze nowych technologii. W ciągu trzech miesięcy ta niedopasowana para musi stworzyć genialną aplikację, jednocześnie radząc sobie z paczką nieszablonowych znajomych, dręczycielami, przemądrzałym wykładowcą i przede wszystkim dzielącymi ich różnicami.


Zdarzenie

5,4
W nowojorskim Central Parku dochodzi do dziwnego zdarzenia - wszyscy ludzie zaczynają w jednym momencie popełniać samobójstwa. Rząd spekuluje, iż mógł to być zamach terrorystyczny, jednak w miarę jak zjawisko to rozprzestrzenia się na całe miasto, a nawet stany, hipoteza ta podupada. Zainfekowane zostaje całe wschodnie wybrzeże. Zaczyna się walka o życie...
W 1989 roku na Uniwersytecie Lucknow i w jego okolicy pary w różnym wieku odbierają lekcje miłości poprzez małżeństwo, kiełkujące romanse i przyjaźnie.
Pięć kobiet z różnych pokoleń zmaga się ze swoimi pragnieniami, dylematami moralnymi, kryzysami osobistymi i słabościami, by zrealizować swe cele we współczesnych Indiach. Wymaga to podejmowania trudnych decyzji, które skutkują pękniętymi sercami, ale i potrzaskanymi szklanymi sufitami. Choć każda z kobiet dąży do czegoś innego, znajdują w sobie nieoczekiwane wsparcie i tworzą mocne więzi.

Navarasa

0,0
Od rozbawienia po lęk. Antologia filmowa przedstawiająca dziewięć ludzkich emocji zgodnie z indyjską teorią estetyczną.
Grupa mężczyzn z prowincji świetnie zarabia na wyłudzaniu informacji. Jednak teraz chce do nich dołączyć skorumpowany polityk, a pewna policjantka wypowiada im wojnę.

She

Bhumika Pardesi, młoda policjantka wywodząca się z klasy średniej, musi nagle zmierzyć się z bardzo mało komfortową sytuacją — ma udawać uliczną mumbajską prostytutkę, aby pomóc w rozbiciu kartelu narkotykowego. W trakcie wykonywania zadania odkrywa nieznane wcześniej strony własnej natury oraz uczy się walczyć z systemem, który niemal odrzucił ją jako bezwartościową.
Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…