Filmy Irlandia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Irlandia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Siedem młodych osób biorących udział w testach nad eksperymentalnym lekiem musi stawić czoła przerażającemu efektowi ubocznemu — jeśli zasną, umrą. Uwięzieni w odizolowanej placówce medycznej próbują znaleźć wyjście z tej sytuacji, jednak szybko opanowuje ich panika i zaczynają się zwracać przeciwko sobie. Przywódczyni grupy o imieniu Claire musi zachować przytomność umysłu i zapanować nad tym całym chaosem.
Niedaleka przyszłość. Życie na Ziemi zostało zdziesiątkowane w wyniku śmiercionośnych stworzeń, które pochłaniają po zmroku wszystkie żywe dusze, natomiast za dnia panuje względny spokój. Paul z dwójką swoich synów starają się przetrwać w nieprzyjaznych warunkach, lecz pewnego dnia, gdy młody Thomas nie pojawia się w domu przed zachodem słońca, mężczyzna decyduje się opuścić bezpieczną farmę, aby go odnaleźć. Choć zostaje ciężko ranny, udaje mu się to, ale najgorsze dopiero przed nimi.
Theo Richter, irlandzki detektyw z wydziału specjalnego, zanim przejdzie na wcześniejszą emeryturę, ma przed sobą ostanie śledztwo. Leci do Nowej Zelandii, by w niespokojnym Mount Affinity szukać dwojga zaginionych rodaków. Na miejscu pomaga mu Diana, policjantka maoryskiego pochodzenia. Serial oparty na faktach.


Ciekawski mały Nori od zawsze żył jak narwal - aż pewnego dnia dowiedział się, że tak naprawdę jest jednorożcem. Teraz ma więc dwa światy do odkrywania.

Bodkin

0,0
Grupa podcasterów, która podejmuje się zbadania zaginięcia trzech osób w idyllicznym nadmorskim miasteczku w Irlandii. Wkrótce wątki zaczynają się zbiegać, tworząc znacznie szerszy i bardziej nietypowy obraz, niż można się było spodziewać. W miarę jak bohaterowie starają się odsiać fikcję od faktów - o sprawie, o swoich kolegach, a także, co najbardziej bolesne, o sobie samych - serial wystawia na próbę nasz sposób postrzegania prawdy oraz ujawnia, jak usprawiedliwiamy swoje przekonania lub utwierdzamy się w lękach.

Osobliwość

6,3
7,0
Jest 1862 rok, 13 lat po irlandzkim Wielkim głodzie. Angielska pielęgniarka ze szkoły Florence Nightingale, Lib Wright (Florence Pugh), zostaje wezwana do irlandzkiego regionu Midlands przez pobożną społeczność. Ma przez 15 dni obserwować jedenastoletnią Annę O’Donnell (Kíla Lord Cassidy), która twierdzi, że nic nie jadła od czterech miesięcy i żyje cudem dzięki „mannie z nieba”. Jednak zdrowie Anny nagle zaczyna się pogarszać. Lib jest zdeterminowana, aby odkryć prawdę nawet za cenę zakwestionowania wiary lokalnej społeczności.
Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.
Edmund Dantes jest spokojnym i prostolinijnym młodzieńcem, który zamierza ożenić się z piękną Mercedes. Niestety, jego najlepszy przyjaciel Fernand, który pragnie Mercedes dla siebie, składa na niego donos. Bezprawnie skazany na kazamaty niesławnego więzienia na Zamku If, Edmund popada w koszmar trwający ponad 13 lat. Z pomocą współwięźnia udaje mu się jednak uciec z więzienia. Ogarnięty żądzą zemsty, przemienia się w bezwzględnego hrabiego Monte Christo i zaczyna niszczyć ludzi, którzy przyczynili się do jego poniżenia.
Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych wyścigów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.
Film opowiada historię grupy łotrów, którzy kradną artefakt w ramach rutynowej pracy, tylko po to, by odkryć, że przypadkowo sprowadzili dzień zagłady do swojego królestwa. Teraz muszą spróbować odwrócić swój los oraz los całej ludzkości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…