Filmy Izrael

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Izrael. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pięcioro obywateli Izraela dowiaduje się z mediów, że odpowiedzialni są za brutalne porwanie irańskiego ministra obrony, do którego doszło w Moskwie. Chociaż cała sprawa wydaje się być pomyłką, wkrótce okazuje się, że każda z tych osób ma coś co ukrycia.
Tamar jest hakerką i agentką Mosadu, która pod fałszywą tożsamością infiltruje Teheran, by pomóc zniszczyć irański reaktor jądrowy. Ale gdy jej misja kończy się niepowodzeniem, Tamar musi zaplanować operację, która narazi na niebezpieczeństwo wszystkich jej bliskich.

Fauda

7,2
Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.


Antoine szuka w Syrii swojej siostry, która jest uważana za zmarłą. Odkrywając tajemnice kawałek po kawałku, chłopak łączy siły z jednostką zagorzałych kurdyjskich bojowniczek, które są największym koszmarem ISIS i podróżuje z nimi po terytorium okupowanym przez wroga. Ścieżki Antoine'a przecinają się z poszukiwaczami przygód, anarchistami, szpiegami, ale też niewinnymi ofiarami wojny. Dramat pokazujący syryjską wojnę domową oczami młodego Francuza. Obraz zapewnia wyjątkowe spojrzenie na wydarzenia w Syrii i ich wpływ na cały świat.
Niepokorny i niekonwencjonalny detektyw prowadzi śledztwo w sprawie popełnionej w izraelskim liceum masakry, której zamaskowani sprawcy mieli maski jednorożców.
Kiedy jej córka zostaje uprowadzona, norweska dyplomatka wyrusza na Bliski Wschód, licząc na to, że starzy przyjaciele — i głęboko skrywany sekret — pomogą ją uwolnić.
Przed laty rozstali się w nieprzyjemnych okolicznościach. Teraz czwórka izraelskich weteranów ponownie łączy siły i wyrusza do Kolumbii, by uratować bliską im osobę.
Benji ponownie jest szczęśliwie zakochany, przynajmniej tak myśli jego dziewczyna, Doris. Wspólne randki, spacery i romantyczne kolacje zbliżają ich do siebie coraz bardziej. Do czasu, kiedy w mieście pojawia się „stara miłość” – Nikki. Automatycznie chłopak znów traci dla niej głowę i rozpoczyna niebezpieczną grę na dwa fronty, spotykając się z obiema dziewczynami. Zaślepiony miłością do Nikki postanawia powiedzieć o wszystkim Doris, która jednak uprzedza go i sama się o wszystkim dowiaduje.
Wrażliwy Benji któregoś dnia zauważa, że młodsza siostra jego przyjaciela Bobby'ego, Ginny, wyrosła na piękną i atrakcyjną kobietę. Jak to z Benjim bywa, zakochuje się w niej, a dziewczyna odwzajemnia uczucie. Oboje jednak wiedzą, że absolutnie o niczym nie może dowiedzieć się Bobby, i spotykają się w tajemnicy. Prawda jednak szybko wychodzi na jaw, a wściekły Bobby wymusza na Benjim przyrzeczenie, że już nigdy nie będzie spotykał się z Ginną.

Córka

6,7
7,5
Leda (Olivia Colman), odnosząca sukcesy kobieta w średnim wieku, jedzie na wakacje do Włoch. Na miejscu przez przypadek poznaje młodą matkę, Ninę (Dakota Johnson), i jej ekscentryczną rodzinę. Spotkanie z Niną prowokuje Ledę do konfrontacji z własną przeszłością i problemami macierzyństwa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…