Komedia 2000

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 729 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2000 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Podczas zwykłego wieczoru w Dublinie, Lucy Owens (Kate Hudson) jak zazwyczaj śpiewa w modnej restauracji, marząc o prawdziwej miłości. Nagle, w połowie piosenki i w trakcie rozważań na temat ostatniej miłosnej porażki, pojawia się przystojny nieznajomy, który natychmiast ją oczarowuje. W końcu, po wielkiej serii krótkich związków, Lucy znalazła kogoś, kogo mogła kochać przez dłużej, niż trzy tygodnie - przystojnego, czarującego i zupełnie nieprzewidywalnego Adama (Stuart Townsend). W miarę jak ich romans nabiera rumieńców, Adam oczarowuje całą rodzinę Lucy - obie jej siostry, Laurę (Frances O'Connor, Mansfield Park) i Alice (Charlotte Bradley) oraz matkę Peggy (Rosaleen Linehan). Pod wrażeniem jest nawet jej młodszy brat David (Alan Maher). Ale ponieważ Adam bez przerwy pojawia się w najdziwniejszych okolicznościach, rodzina zaczyna podejrzewać, że Adam nie jest tym, na kogo wygląda. Czy raj zostanie utracony, czy też rodzina Owensów będzie żyła długo i szczęśliwie? Jedno jest pewne: w tej współczesnej komedii omyłek, przeżyją przygodę swojego życia, dowiadując się wiele o życiu, miłości i przede wszystkim -o Adamie.
Larry David ma wszystko – pieniądze, poczucie bezpieczeństwa, sławnych przyjaciół, kochającą żonę i wspaniałą rezydencję w Hollywood. Czego można chcieć więcej? No cóż… Jego oryginalna osobowość przysparza mu wiele kłopotów. Nie potrafi odnaleźć się w najprostszych codziennych sytuacjach. Problemem staje się zrobienie zakupów czy zapłacenie rachunków. Jest niezdarny i nietaktowny, i tylko jemu przytrafiają się rzeczy, które nie przytrafiłyby się nikomu innemu. Jego codziennym życiem rządzi prawo Murphy'ego.


Zamknięte w kurniku, otoczone drutami kolczastymi kurczaki podejmują wiele prób ucieczki. Jednak żadna z nich nigdy nie przynosi efektów. Do czasu, kiedy swoją pomoc oferuje kogut Rocky. Kurczaki chcąc wydostać się spod „łap” złej właścicielki, przyjmują pomoc.
Grupa mało rozgarniętych przyjaciół nieświadomie zabija pewnego rybaka. Po roku okazuje się, że zabójca poluje na nich.
Po brutalnym morderstwie męża, Betty (Renée Zellweger) - wielbicielka wszelkich oper mydlanych, zapada w stan, w którym nie potrafi odróżnić świata realnego od urojonego. Zaczyna wierzyć, że jest jedną z gwiazd popularnego serialu i wyrusza w podróż z Kansas do Kalifornii w poszukiwaniu wyimaginowanego kardiologa, Davida Ravella (Greg Kinnear). Jej śladem podążają zabójcy jej męża (Morgan Freeman i Chris Rock).
Casey żyła ze swoją matką jak dwie najlepsze koleżanki. Kiedy umiera, dziewczynka całkowicie zamyka się w sobie i jest załamana. Ojciec niestety jest bardzo zapracowany i nie jest w stanie zajmować się dzieckiem. Pewnego dnia Casey wypowiada zaklęcie, które podobno ma przywrócić jej mamę do świata żywych. Jednak tak się nie dzieje, za to ożywa jej nowa lalka.

Przekręt

8,2
Londyńskie grupy przestępcze wpadają w wir chaosu wraz z pojawieniem się w mieście bezcennego klejnotu.

Agent XXL

6,2
Dwaj agenci FBI, Malcolm i John, ruszają w pościg za zbiegłym z więzienia, groźnym przestępcą, Lesterem Vesco. Pierwszy z nich zastawia pułapkę w domu Hattie Pearce, zwanej Mamuśką, którą ma odwiedzić dawna dziewczyna zbiega, Sherry i jej kilkuletni syn, Trent. Plany krzyżuje nagły wyjazd Mamuśki z miasta. Zdesperowany Malcolm, nie mając innego wyjścia, przebiera się za kobietę i przejmuje jej obowiązki...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…