Komedia 2002

Przedstawiamy listę 772 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Epoka lodowcowa 8.0

Przyłączcie się do Sida, gadatliwego, zabawnego leniwca; Manny'ego, olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru; i Diego, dwulicowego tygrysa szablozębego. Ta niedobrana trójka bohaterów wyrusza z ważną i niebezpieczną misją w czasie, gdy świat staje w obliczu nadchodzącej Epoki Lodowcowej

Złap mnie, jeśli potrafisz 7.8

Film jest oparty na prawdziwej historii Franka Abagnale'a, najmłodszej osoby w historii, która znalazła się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Frank Abagnale nie był zwykłym złodziejem, nie włamywał się do domów i nie kradł kosztowności. Jego specjalnością stały się banki, linie lotnicze. Frank dokonał wszystkich swoich fałszerstw w przeciągu 5 lat, zarobił ponad 2,5 mln $ we wszystkich stanach Ameryki i w 26 krajach. W ciągu swojej złodziejskiej "kariery" Frank wielokrotnie wcielał się w przedstawicieli różnych profesji: był pilotem linii lotniczych Pan-Am, lekarzem, profesorem uniwersytetu a nawet asystentem prokuratora generalnego.

Adaptacja 6.5

"Adaptacja" oparta jest na powieści Susan Orlean "The Orchid Thief". Film opowiada o kryzysie twórczym Charliego Kaufmana, który ma przenieść ową powieść na ekran. Prosi więc o pomoc swojego wyimaginowanego brata bliźniaka. Sytuacje z życia Kaufmana zaczynają przeplatać się z sytuacjami z książki.


Crank Yankers 7.0

Ja, szpieg 6.3

Z jednej z amerykańskich baz Węgierscy gangsterzy kradną prototypowy samolot, niewykrywalny dla radarów i niewidoczny dla ludzkiego oka. Agenci szybko odkrywają, że za porwaniem stoi Gundars, międzynarodowy handlarz bronią, problem w tym gdzie ukrył samolot. Akurat w tym samym czasie na organizowaną przez Gundarsa walkę wybiera się Kelly Robinson, mistrz świata w boksie. Władze umieszczają więc w ekipie Kellego agenta. Niestety współpraca Scotta i Kellego nie układa się zbyt dobrze i ciągle dochodzi między nimi do przepychanek. Sytuacja zmienia się, gdy obaj stają w obliczu śmierci. Chcąc przeżyć musza połączyć swoje siły.

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra 7.2

Kleopatra (Monica Bellucci) chcąc udowodnić siłę swojego narodu, zobowiązuje się wybudować letnią rezydencję dla Juliusza Cezara (Alan Chabat), w ciągu trzech miesięcy. Zadanie to zleca Numernabisowi (Jamel Debbouze). Jeśli nie zdąży, Królowa rzuci go na pożarcie krokodylom. Bliski załamania Numernabis zwraca się o pomoc do galijskiego Druida Panoramixa (Claude Rich), wynalazcy specyfiku dodającego sił. Zaopatrzeni w magiczny napój, Asterix (Christian Clavier), Obelix (Gérard Depardieu) i Panoramix wraz z pieskiem Idefixem wyruszają do Egiptu aby pomóc Numernabisowi. Czy zdołają pokonać przeciwności losu, intrygi Juliusza Cezara i wygrać wyścig z czasem?

Statek miłości 6.4

Dwóch przyjaciół wybiera się na rejs po Karaibach w luksusowym statku. Niestety przez pomyłkę zamiast na wycieczkowiec pełen pięknych kobiet, trafiają na rejs dla gejów. Teraz obaj zrobią wszystko by obronić się przed zalotami współtowarzyszy. Na szczęście na statku jest kilka kobiet, które pozwolą im na wiele sądząc, że interesują ich wyłącznie mężczyźni.

Śnieżne psy 6.6

Ted Brookes niespodziewanie odziedzicza dom i zaprzęg psów. Mający wszystko dentysta, postanawia zrobić sobie wakacje i odwiedzić Alaskę. Szybko okazuje się, że mieszczuch żyjący dotąd w ciepłej Kalifornii, niezbyt pasuje do mroźnej i dzikiej Alaski. Ale prawdziwe problemy dopiero przed nim, bo w odziedziczonym domu czeka na niego gromada Husky, czująca respekt jedynie przed ludźmi z silnym charakterem. O dziwo Ted postanawia zostać i wziąć udział w corocznym wyścigu psich zaprzęgów. Tylko, że najpierw musi przekonać do siebie psy, a to nie będzie łatwe.

Kolejny piątek 6.7

Craig i Day-Day nareszcie zamieszkali we własnym mieszkaniu wynosząc się od rodziców. Zbliża się czas zapłaty czynszu, niestety podczas świąt ich dom zostaje obrabowany przez złodzieja przebranego za mikołaja. Załamani kuzyni muszą jak najszybciej zdobyć te pieniądze bo zostaną wyrzuceni, postanawiają zatrudnić się jako ochroniarze centrum handlowego...

Jak to się robi z dziewczynami 5.5

Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami. Bogo to twardziel, który jest przekonany o swojej skuteczności w podrywaniu dziewczyn i brnąc do celu, nie zwraca uwagi na stosowane środki. To on jest motorem wszelkich akcji. Rysiek to marzyciel, który nie bardzo umie odnaleźć się w brutalnych okolicznościach dorosłego życia. Zagubiona ofiara losu. Nigdy jeszcze nie miał dziewczyny. Przyjaciel postanawia mu pomóc.

Słowa kluczowe