Komedia 2006

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1340 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2006 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dziesięcioletni Eizan uczęszcza do szkoły Shuriken, gdzie wraz ze swoimi przyjaciółmi uczy się technik sztuk walki ninja. W między czasie z całą paczką wpadają w przezabawne przygody...
Porozumiewający się w nieznanym nikomu języku - bracia Adi, Enk i Xan - to kaskaderzy i główni bohaterowie serialu. Prezentują oni innym ludziom niesamowite sztuczki, z których uchodzą z życiem tylko dzięki niebywałemu szczęściu.
Słodkie i urocze zwierzątka żyją sobie w swoim ślicznym lesie. Jednak ich życie wcale nie jest długie, słodkie i szczęśliwe, wręcz przeciwnie. Każda najzwyklejsza czynność kończy się najczęściej dla nich tragiczną śmiercią lub wielką masakrą.


Autorka poradników dla kobiet, o tym jak zdobyć mężczyznę, ląduje na Alasce, gdzie dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza. Postanawia zostać w małym miasteczku, by odnaleźć siebie.
W "Cafe Primo", rodzinnej kawiarence we włoskiej dzielnicy Toronto, jest skrzyżowanie dwóch kultur: pasjonatów hokeja i kawy. Cake, pasjonat hokeja i facet-do wszystkiego, tutaj znalazł swój dom. Tutaj spotyka się z przyjaciółmi i wrogami, i stara się żyć zgodnie z Kodeksem - wciąż zmieniającym się zestawem zasad etycznych, duchowych maksym i wskazówek sportowych, dzięki którym utrzymuje się na powierzchni.
Lee jest mało ambitny i brak mu motywacji, często zmienia pracę, żyje na łasce swojej kalifornijskiej gospodyni - Kate, z którą dzieli mieszkanie w Londynie. W końcu zauważają oboje, że ich przyjaźń zmienia się w coś więcej. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że najlepszy przyjaciel Lee - Tim, jest byłym chłopakiem Kate i chce do niej wrócić. Lee jest rozdarty pomiędzy coraz mocniejszym uczuciem do Kate, a byciem wiernym wobec przyjaciela.
Komedia w reżyserii Donalda Petrie, twórcy Miss agent i Jak stracić chłopaka w 10 dni. Lindsay Lohan (Garbi - Super bryka) w roli najszczęśliwszej kobiety na świecie, która po przypadkowym spotkaniu z tajemniczym nieznajomym przekonuje się, że los się od niej odwrócił. W jednej z głównych ról: Chris Pine (Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny).

Auta

7,2
Zygzak McQueen jest młodym i ambitnym samochodem wyścigowym marzącym o wielkich sukcesach i przygotowującym się do startu w wielkim wyścigu Piston Cup Championship w Kalifornii. Gdy trafia do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy trasie 66 poznaje wiele tam zamieszkujących samochodów, sympatycznych ekscentryków. Są wśród nich Sally czyli Porsche 2002, wójt Hudson (Hudson Hornet, model 1951) stary samochód o tajemniczej przeszłości i Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. Stopniowo McQueen przekona się, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę i zdobywanie kolejnych wyróżnień i pucharów.
Roddy - domowy pupil bogatej rodziny zostaje sam w domu, podczas gdy jego właściciele wyjeżdżają na wakacje. Niespodziewanie w jego domu zjawia się pochodząca z kanałów mysz. Zdezorientowany bohater próbuje pozbyć się niechcianego gościa, lecz sam trafia w miejską otchłań ścieków…
Starzejący się aktor jest w trakcie przygotowań do pierwszej roli po czterech latach nieobecności na ekranie. Ma zagrać menadżera sklepu ulokowanego w slumsowej dzielnicy, zamieszkałej przez przedstawicieli mniejszości narodowych. Udaje się więc na peryferia Los Angeles. Tam przypadkiem poznaje młodą, wybijającą się z tłumu kasjerkę - Hiszpankę Scarlett. Gdy umówiony kierowca nie pojawia się, żeby zabrać aktora do centrum, dziewczyna decyduje się go podwieźć. Przedtem jednak czeka ją rozmowa kwalifikacyjna, Scarlett stara się bowiem o stanowisko sekretarki. Stary aktor postanawia więc pomóc dziewczynie w odpowiednim przygotowaniu, tak, by dobrze wypadła na spotkaniu. Podczas wspólnej drogi każde z przypadkowych znajomych poznaje świat i osobowość swojego towarzysza.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…