Komedia 2007

Przedstawiamy listę 1241 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gavin & Stacey

Rob Brydon i Alison Steadman – oraz inni debiutanci – stanowią obsadę tej współczesnej komedii o parze młodych ludzi, którzy nie chcą pozwolić, by dzieląca ich odległość zagroziła ich miłości. Gavin jest zwykłym chłopakiem z Anglii, Stacey – normalną dziewczyną z Walii. Codziennie w pracy rozmawiają ze sobą przez telefon, ale nigdy dotychczas się nie spotkali. Aż do teraz. Po niezliczonej ilości rozmów oboje zaczynają szaleć na swoim punkcie. Biurko Stacey jest całe w zdjęciach Gavina, a on odlicza dni do chwili spotkania swojej wybranki z Barry Island. Gdy w końcu dochodzi do spotkania ich zwyczajne światy łączą się ze sobą. Widzimy – poprzez ich rodziny, przyjaciół i dzielące ich różnice – że nie ma czegoś takiego jak “przeciętność”.

Cory w Białym Domu

Serial częściowo jest kontynuacją serialu "Świat Raven". Prezydent Stanów Zjednoczonych wybrał Victora Baxtera na swojego osobistego kucharza, który wyjeżdżając do Białego Domu i zabiera ze sobą syna Cory'ego. Poznaje on tam różne osoby: ośmioletnią córkę prezydenta, córkę ambasadora Middle East oraz sporo rówieśników z którymi się zaprzyjaźnia.

Supersamiec 6.3

Dwóch najlepszych kumpli planuje zakup alkoholu na imprezę, licząc na to, że zwiększy to ich szanse u dziewczyn. Po drodze jednak ładują się w całą masę tarapatów.


Creature Comforts

Amerykańska wersja popularnego brytyjskiego serialu animowanego "Zwierzo-zwierzenia" stworzonego przez Nick'a Park'a, w którym różne gatunki zwierząt opowiadają o swoim życiu.

Gang dzikich wieprzy 6.6

Czterej przyjaciele z przedmieść Cincinnati: biznesmen Woody Stevens (John Travolta), dentysta Doug Madsen (Tim Allen), hydraulik marzący o pisarskiej karierze - Bobby Davis (Martin Lawrence) oraz stary kawaler i komputerowy maniak Dudley Frank (William H. Macy), w weekendy wypuszczają się na wycieczki na swoich wiernych harleyach. Postanawiają odbyć jednak dłuższą podróż w nieznane, co ma niespodziewane konsekwencje. Na swej drodze spotykają autentyczny motocyklowy gang - Del Fuegos, na czele którego stoi groźny Jack (Ray Liotta).

Życiowa debata 7.1

Hal Hefner jest bardzo nieśmiały, a na dodatek ciągle się jąka. Kiedy jego rodzice postanawiają się rozejść, a do jego domu wprowadza się nowy chłopak matki, Hal jeszcze bardziej zamyka się w sobie. Nie pomaga mu jego brat, kleptoman, który ciągle przezywa go dziewczęcymi imionami. Wszystko się jednak zmieni, kiedy Ginny Ryerson, szefowa szkolnego kółka dyskusyjnego, postanawia zwerbować go do drużyny, która ma wygrać mistrzostwa.

Ogrodnik z Edenu

Adam Harris (Lukas Haas) postanawia rzucić studia i wrócić do rodzinnego miasteczka w New Jersey. Chłopak wprowadza się do domu rodziców i rozpoczyna pracę w miejscowych delikatesach. Wolny czas spędza ze swoimi pozbawionymi marzeń i ambicji znajomymi. Gdy jednak Adam traci posadę, wszyscy się od niego odwracają. Jego los odmienia się, kiedy pewnego dnia, przez przypadek, ratuje dziewczynę (Erika Christensen) z rąk gwałciciela. W ten sposób zyskuje uznanie ze strony lokalnej społeczności. Jednocześnie postanawia zostać zawodowym bohaterem. Musi przy tym tylko trochę pomóc swojemu losowi.

Słowa kluczowe